Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2:1 įveikė „Huesca“ futbolininkus.

Karimas Benzema 34-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Alvaro Fernandezas atrmė kamuolį.

Javieras Galanas 48-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Huesca" ekipą į priekį 1:0.

Rafaelio Mir Vicente 50-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Raphaelis Varane 55-ąją minutę tiksliu smūgiu galva išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

R.Mir Vicente 64-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Thibautas Courtoisas meistriškai atrėmė kamuolį.

K.Benzema 69-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas dar kartą atrėmė kamuolį.

R.Varane 84-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Real“ naudai 2:1.