Rytoj kovas Europos taurės turnyre pradeda ir Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ ekipa, kurios varžovas B grupėje bus Šolė „Cholet basket“ klubas iš Prancūzijos.

Anot trenerio iš Lietuvos, prancūzai tradiciškai yra rimtas varžovas, kadangi sudėtyje nemažai krepšininkų yra iš Jungtinių Amerikos Valstijų, o šie mėgsta greitą, atletišką ir agresyvų krepšinį.

„Varžovai mums teko tikrai pakankamai rimti,- sakė R.Kurtinaitis. - Jie praėjusį sezoną pakankamai gerai pasirodė Eurolygoje, šiemet irgi surinko gerą komandą. Prancūzai mėgsta greitą, agresyvų krepšinį, ypač jų amerikiečiai krepšininkai. Prieš tokią ekipą yra sunku gintis, ypač, jei jie puikiai pataikys. Be abejo, jiems padės ir namų aikštės pranašumas. Žinoma, mūsų tikslas yra tik pergalė, tačiau lengvos kovos ir tikėtis neverta.“

Be „Cholet Basket“ ir „Chimki“, B grupėje taip pat rungtyniauja ir dar du klubai su lietuviškai akcentais - Ramūno Butauto treniruojama Rygos VEF ir Martyno Andriuškevičiaus atstovaujama Salonikų PAOK ekipa.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų