Melburne (Australija) vykstančio atvirojo Australijos teniso čempionato („Australian Open“), kurio prizų fondą sudaro 26,83 mln. Australijos dolerių, moterų vienetų varžybų antrajame rate trečiadienį nugalėtojos titulą ginanti belgė Kim Clijsters 6:0, 6:1 nugalėjo 107-ąją pasaulio raketę 30-metę prancūzę Stephanie Foretz Gacon.

Mačas truko 47 min. 14-ąją vietą pasaulio reitinge užimanti 28-erių metų K. Clijsters trečiajame rate susitiks su 32-ąja pasaulio rakete 24-erių metų rumune Monica Niculescu. Praėjusio sezono finalininkė 29-erių metų kinė Na Li (6-oji pasaulio raketė) 6:2, 6:2 nugalėjo Australijos atstovę Olivia Rogowską (168).

Pirmoji pasaulio raketė 21-erių metų danė Caroline Wozniacki 6:1, 7:6 (7-4) įveikė 21-erių metų gruzinę Aną Tatišvili (83). Iš tolimesnės kovos buvo priversta pasitraukti 11-oji pasaulio raketė italė Francesca Schiavone. Ji 4:6, 3:6 pralaimėjo italei Rominai Oprandi (80).

Vyrų vienetų varžybų antrajame rate antroji pasaulio raketė 25-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis 6:4, 6:3, 6:4 nugalėjo 33-ejų metų vokietį Tommy Haasą (190) ir trečiajame rate žais su 24-erių metų slovaku Lukašu Lacko (119).

Be kovos į trečiąjį ratą pateko keturiskart atvirojo Australijos čempionato nugalėtojas trečioji pasaulio raketė 30-metis šveicaras Rogeris Federeris. Jo varžovas 25-erių metų vokietis Andreasas Beckas (93) dėl nugaros traumos atsisakė žaisti.

Amerikietis Mardy Fishas (8) antrajame rate 6:7 (4-7), 3:6, 6:7 (6-8) pralaimėjo kolumbiečiui Alejandro Fallai (71).