Prognozė: neįprasta LKL savaitė

LKL čempionate – neįprasta savaitė. Lietuvos krepšinio klubai surems ginklus ne tik savaitgalį, bet ir antradienį, trečiadienį bei penktadienį. 

„Šiauliai“ – Prienų-Birštono „Vytautas“: 55%-45% (antradienis, 18:30, Šiauliai, tv3.lt)

Dėl Europos taurės tvarkaraščio nukeltose rungtynėse šiauliečiai kiek netikėtai įvardijami nežymiais favoritais. Ketverias iš penkerių pastarųjų LKL rungtynių laimėjęs Šiaulių klubas namuose pasitinka gerokai nusilpusią Virginijaus Šeškaus kariauną. „Vytauto“ treneris pergale Pasvalyje savaitgalį džiaugėsi it nugalėjęs „Lietuvos rytą“. Pasvalyje „Vytautas“ žaidė praktiškai šešiese – ligos kamavo Vaidą Čepukaitį ir Vytautą Šulskį, anksčiau nei turėjo sugrįžo Povilas Butkevičius.

Ar „Vytautas“ spėjo iki išvykos į Šiaulius išsilaižyti žaizdas?

Utenos „Juventus“ – Alytaus „Dzūkija“: 85%-15% (trečiadienis, 18:30, Utena, tv3.lt)

Kaip ir šiauliečiai, uteniškiai savaitės viduryje žaidžia dėl pertraukos Europos fronte. „Prognozuojamas lengvas pasivaikščiojimas. „Dzūkijos“ žaidimas ir permainos neteikia vilčių tikėtis sensacijos Utenoje. Kaip ir užtikrintas „Juventus“ žaidimas.

REKLAMA

Kėdainių „Nevėžis“ – Klaipėdos „Neptūnas“: 35%-65% (penktadienis, 18:00, Kėdainiai)

Po sensacijos prieš Kauno „Žalgirį“ visi ėmė kur kas rimčiau vertinti „Nevėžio“ komandą. Tai nebuvo vienerios geros kėdainiečių rungtynės šį sezoną. „Nevėžis“ jau kirto „Vytautui“, „Šiauliams“ ir jei ne teisėjų klaida, galbūt būtų patiesę ir „Juventus“. Todėl klaipėdiečiams Kėdainiuose dar teks įrodyti savo favoritų statusą. Juolab, kai uostamiesčio komanda taip buksuoja LKL pirmenybėse.

Utenos „Juventus“ – Pasvalio „Pieno žvaigždės“: 75%-25% (šeštadienis, 17:00, Utena, TV6, tv3.lt)

Pačiame LKL sezono starte „Pieno žvaigždės“ namuose užtikrintai nugalėjo „Juventus“ 83:71, bet per daugiau nei du mėnesius daug kas pasikeitė. Pasvaliečiai po truputį kapanojasi iš žaidimo duobės, o „Juventus“ net ir gerokai išretinti traumų bei ligų rikiuojasi ketvirti lygoje. Tai ir namų pranašumas suteikia „Juventus“ favorito statusą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų