Balandžio 7 dieną, sekmadienį, Vilniaus „Siemens“ arenos parketą pirmieji išbandys Lietuvos politikai ir žurnalistai, kurie dėl pergalės kovos rankinio rungtynėse. Iš politikų ir žurnalistų suformuotos komandos susirungs 14 val., prieš namų atrankos turnyro rungtynes į 2014 metų Europos vyrų rankinio čempionatą tarp Lietuvos ir Turkijos rinktinių.

„Smagu, kad pavyko suorganizuoti tokį renginį, nes kitos sporto šakos – krepšinis, futbolas – tokias varžybas yra rengę ir, matyt, ne vieną kartą. Kartu su žurnalistų atstovais šią idėją aptarėme ir išrutuliojome iki, sakyčiau, įdomių rungtynių. Mane asmeniškai labai nudžiugino tai, jog politikų komandos sąraše iš tikrųjų daug Seimo narių. Kai man atsiuntė pavardes, pamačiau, jog tarp jų yra ir nemažai buvusių rankininkų“ – sako Lietuvos rankinio federacijos prezidentas Edis Urbanavičius.

LRF duomenimis, politikų komandoje kovos nemažas būrys LRS narių: Andrius Mazuronis, Valentinas Mazuronis, Juozas Olekas, Mindaugas Bastys, Valdas Skarbalius, Petras Čimbaras, Darius Ulickas, Eligijus Masiulis, Domas Petrulis, Valerijus Simulik, Vitalijus Gailius, Arvydas Anušauskas, Petras Auštrevičius. Pirmą kartą LRF organizuojamoms rankinio rungtynėms tarp Lietuvos politikų ir žurnalistų galios tos pačios taisyklės kaip ir įprastoms rungtynės, tik kėliniai bus dvigubai trumpesni – 2 kėliniai po 15 minučių.

REKLAMA

Be to, LRF spaudos konferencijoje E. Urbanavičius pranešė, jog rytoj 10 val. LRF atstovai kartu su nacionaline rinktine vyks į kapines prie šių metų kovo 9 d. mirusio nusipelniusio Lietuvos rankininko Janio Grinbergo kapo. „Dėl suprantamų priežasčių, ne visi galėjo dalyvauti jo laidotuvėse, todėl norime visi drauge atiduoti pagarbą iškiliam ir mūsų šalies rankiniui nusipelniusiam žmogui“, – teigia E. Urbanavičius ir sako tikintis, jog žaisdama Vilniuje, Lietuvos rinktinė parodys ką gali iš tiesų. Rinktinės vyr. trenerio Gintaro Savukyno teigimu, skaudų pralaimėjimą vienų tašku prieš Turkijos rinktinę lėmė keletas niuansų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų