Pergalių seriją Adrijos lygoje pratęsė Belgrado „Partizan“ (13-4) krepšininkai. Željko Obradovičiaus auklėtiniai namuose 112:80 (25:26, 34:13, 26:23, 27:18) susitvarkė su kita Belgrado ekipa – „Mega Basket“ (9-8) ir nutraukė jos keturių paeiliui laimėtų rungtynių atkarpą turnyre.

Savo ruožtu „Partizan“ klubui tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės, o mačą stebėjo net 23 tūkst. aistruolių.

Nugalėtojams 24 taškus surinko Jamesas Nunnally (8/15 trit.), 14 pasižymėjo Frankas Kaminsky, 10 įmetė Urošas Trifunovičius.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai žaidė 26 taškus pelnęs Urošas Plavšičius, po 16 pelnė Andrija Jelavicas (6 per. kam.) ir Omercanas Ilyasoglu (3/4 trit.).

Turnyro lentelėje „Partizan“ žengia antroje vietoje, į pirmąją užleidžiantys tik Belgrado „Crvena Zvezda“ (15-2) su Roku Giedraičiu.

Priminsime, kad sausio 26 dieną, penktadienį, Eurolygos rungtynėse „Partizan“ namuose priims Kauno „Žalgirio“ krepšininkus.