0

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos keturios VII turo rungtynės.

Įtikinamą pergalę rezultatu 0:3 iškovojo „Manchester United“ futbolininkai, kurie išvykoje įveikė „Newcastle United“ vienuolikę.

„Raudoniesiems velniams“ pirmajame kėlinyje greitus įvarčius po pakeltų kampinių pelnė gynėjai Jonny Evansas (8 min.) ir Patricas Evra (15min.).

Sutrikę ir savų progų neišnaudoję „Newcastle United“ futbolininkai iki pertraukos taip ir nesugebėjo bent sušvelninti rezultato.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje pernelyg nesikeitė, ir toliau nesijautė, jog „Manchester United“ rungtyniautų išvykoje, o „Newcastle United“ atakoms vis pritrūkdavo geresnės realizacijos.

71 minutę labai gražiu tolimu šūviu „šarkų“ vartininką nuginklavo jaunasis Tomas Cleverley ir praktiškai padėjo tašką šiose rungtynėse. Per likusias 20 minučių „Newcastle United“ įvykių eigos pakeisti nesugebėjo.

Anglijos „Premier“ lygos VII turas

„Newcastle United“ 0 - 3 „Manchester United“

• 8' [0 - 1] J. Evans

• 15' [0 - 2] P. Evra

• 71' [0 - 3] T. Cleverley

Ketvirtą pergalę iš eilės iškovojo Andre Villas-Boaso vadovaujama Londono „Tottenham Hotspur“ ekipa, kuri namuose „sausu“ rezultatu 2:0 įveikė Birmingemo „Aston Villa“ vyrus.

Abu įvarčius „pentinai“ įmušė įpusėjus antrajam kėliniui. 58 minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje varžovus „nubaudė“ jaunasis Stevenas Caulkeris, o neprabėgus dešimčiai minučių, po gražaus individualaus reido dešiniuoju kraštu, kamuolį į tolimąjį „Astona Villa“ vartų kampą nukreipė Aaronas Lennonas.

Londono „Tottenham Hotspur“ 2 - 0 Birmingemo „Aston Villa“

• 58' [1 - 0] S. Caulker

• 67' [2 - 0] A. Lennon

„Liverpool“ 0 - 0 „Stoke City“

„Southampton“ 2 - 2 „Fulham“