Pirmajame Vakarų konferencijos įkrintamųjų etape pergalę iškovojo Los Andželo „Lakers“. Rezultatu 108:102 (22:28, 27:32, 30:26, 19:12, 10:4) po pratęsimo jie pranoko Minesotos „Timberwolves“ ekipą.

Po šios pergalės Los Andželo komanda užsitikrino 7-ą vietą Vakarų konferencijoje ir keliauja tiesiai į atkrintamąsias.

Rezultatyviausias Los Andželo ekipos gretose buvo LeBronas Jamesas. Krepšininkas per 45 minutes aikštelėje pelnė dvigubą dublį – surinko 30 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Dar vieną dvigubą dviženklį laimėtojams pridėjo ir Anthony Davisas, kuris pelnė 24 taškus ir atkovojo 15 kamuolių.

Pirmuosius du kėlinius L. Jameso vedama komanda pradėjo lyg ne ta koja. Į ilgąją pertrauką „Timberwolves“ išėjo turėdami 11 taškų pranašumą. Visgi Los Andželo ekipa atsigavo antroje rungtynių pusėje.

Nors laimėtojams pavyko panaikinti dviženklį komandas skyrusį taškų skaičių, tačiau drama dėl pergalės persikėlė į pratęsimą. Čia visgi savo pranašumą parodė Los Andželo krepšininkai su A. Davisu priešakyje ir galutinį rezultatą švieslentė rodė – 108:102.

„Timberwolves“ gretose rezultatyviausiai pasirodė dvigubą dublį surinkęs Karlas-Anthony Townsas. Jis per 41 minutę pelnė 24 taškus ir atkovojo 11 kamuolių. Dar 23 taškus komandai pridėjo ir Mike‘as Conley.

„Lakers“ keliauja tiesiai į NBA atkrintamąsias, kur kitame etape susitiks su Memfio „Grizzlies“ komanda, o Minesotos krepšininkai dėl 8-osios vietos kausis arba su Naujojo Orleano „Pelicans“, arba su Oklahomos „Thunder“.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 24 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), Mike’as Conley 23 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Taureanas Prince’as 14, Kyle’as Andersonas 12 (5 atk. kam., 13 rez. perd.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 11 (4 atk. kam.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Anthony Davisas 24 (15 atk. kam., 4 rez. perd.), Dennisas Schroderis 21 (4 atk. kam.), Rui Hachimura 12, Austinas Reavesas 12 (6 atk. kam.).