Anglijos futbolo čempionate „Liverpool“ klubas tiesiog į miltus sumalė turnyrinės lentelė vidutiniokę „Southampton“ vienuolikę 4:0 (3:0).

Triuškinamą rezultatą Jurgeno Kloppo auklėtiniai pasiekė jau pirmajame kėlinyje, kai varžovams atseikėjo net tris įvarčius.

Pirmasis rungtynėse jau 2-ąją rungtynių minutę po „Southampton“ vartų apgulties pasižymėjo portugalas Diogo Jota.

Antrasis įvartis krito 32-ąją minutę, kai po aštraus Mohamedo Salaho perdavimo į baudos aikštelę koją kyštelėjo tas pats D. Jota.

Dar vieną įvartį 37-ą minutę pridėjo brazilas Thiago Alcantara.

Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai pasižymėti turėjo ne vieną progą, tačiau vienintelį įvartį 52-ąją minutę po pakelto kampinio pelnė gynėjas Virgilas van Dijkas.

Įdomu tai, kad po dviejų D. Jotos įvarčių visi trys rezultatyviausi Premier lygos futbolininkai šiuo metu vilki „Liverpool“ aprangą. 11 kartų yra pasižymėjęs Mohamedas Salahas, po 7 kartus – D. Jota ir Sadio Mane.

28 taškus po trylikos rungtynių iškovoję „Liverpool“ šiuo metu turnyrinėje lentelėje lenkia trečioje vietoje likusius „Manchester City“, o nuo pirmenybių lyderių Londono „Chelsea“ atsilieka vos 1 tašku. Jau sekmadienį „Manchester City“ namuose priims „West Ham United“ ir turės galimybę sugrįžti į antrąją turnyrinės lentelės vietą.