Pompastiškai pristatytas Karaliaus Mindaugo taurės turnyras vilios įspūdingu priziniu fondu

„Nuo šiol Lietuvos krepšinio riteriai kovos dėl Karaliaus Mindaugo taurės“, - tokie žodžiai garsiai ir iškilmingai ištarti antradienį Lietuvos Valdovų rūmuose. Teatralizuotame šou pristatytas turnyras, kuris vyks kitų metų vasario 19-21 dienomis. Jis apjungs anksčiau organizuotus LKL Žvaigždžių dienos ir LKF taurės renginius.

33

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Teatralizuotas Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pristatymas

„Idėja gimė dar vasarą. Lietuvos krepšinio federacija nuspręndė apjungti jėgas ir patikėjo teisę organizuoti šį turnyrą. Tai prasmingas vardas, susieja su Lietuva, istorija“, - kalbėjo LKL prezidentas Remigijus Milašius.

Aštuonios stipriausios ekipos po dviejų reguliaraus sezono ratų pateks į pagrindinį turnyrą ir kovas pradės ketvirtfinalyje, kuris vasario 19 dieną vyks „Lietuvos ryto“ arenoje. Vasario 20-21 dienomis veiksmas persikels į „Siemens“ areną, kur komandos susikaus pusfinaliuose ir finaluose, o sirgaliai išvys įspūdingus šviesos ir muzikos šou.

„Turnyro formatas lieka toks pats – varžysis geriausios aštuonios komandos. Jos bus atrinktos sausio 3 dieną pagal pirmų dviejų ratų rezultatus, - LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas. - Neapsiribosime tik taurės turnyro kovomis. Tarp rungtynių bus ir buvusių Žvaigždžių dienų renginių elementai.“

REKLAMA

„Vienas įspūdingiausių Lietuvos krepšinio renginių. Norime pranokti save ir padaryti dar geriau. Šventę kuriame visai Lietuvai, todėl mes solidarizuojamės su sirgaliais ir norime, kad kovas pamatytų kuo daugiau žiūrovų, todėl bet kurios komandos abonementinės kortelės savininkai bilietus į vasario 19 ir 20 dienos rungtynes gali nusipirkti tik nuo 3,20 eurų, kitaip tariant – beveik per pus pigiau.“, - teigė LKL komercijos direktorius Žygimantas Surintas.

Aštuonios LKL komandos kovos ne tik dėl Karaliaus Mindaugo taurės, bet ir įspūdingo prizinio fondo – 100 tūkst. eurų. Nugalėtojams atiteks 40 tūkst., antrą vietą užėmusiems – 25 tūkst., trečią – 15 tūkst. eurų, ketvirtą – 10 tūkst. Likusi suma bus padalinta kitoms komandoms. Antrus metus iš eilės didžiausia krepšinio šventė Lietuvoje, vėl vyks Vilniuje. 

Visas rungtynes tiesiogiai transliuos TV6 ir tv3.lt.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų