Keturias pergales iš eilės Eurolygoje skaičiavęs Bolonijos „Virtus“ (11-5) klubas patyrė nesėkmę. Italijos ekipa svečiuose 71:79 (21:26, 26:11, 7:23, 17:19) nusileido Valensijos „Valencia Basket“ (9-7) krepšininkams.

Pastarieji iškovojo ketvirtą pergalę per pastaruosius penkis susitikimus turnyre.

Svečiai ėmė dominuoti antrajame kėlinyje. Jo pabaigoje Bolonijos ekipa pelnė 8 taškus iš eilės ir pirmą kartą mače susikrovė dviženklę persvarą (47:37).

Visgi, po sėkmingo ketvirčio sekė tragiškas. Po didžiosios pertraukos, trečiajame kėlinyje, italai surinko viso labo 7 taškus.

Puolime strigę svečiai turėjo problemų ir gynyboje, o Valensijos klubas persvėrė rezultatą (52:58).

Lemiamo ketvirčio metu italai atsitiesė ir priartėjo iki 2 taškų (69:71). Visgi, svarbiausiu metu aikštės šeimininkai neklydo. Keturis baudų metimus iš eilės pataikė Chrisas Jonesas (69:75). Per likusias 13 sekundžių, svečiams kilti į kovą jau nepavyko – 71:79.

Verta paminėti, kad Valensijos ekipa laimėjo, nors suklydo net 21 kartą, bet 19 jų padarė ir oponentai.

„Virtus“: Tornike Šengelija 15 (4/8 dvit., 1/4 trit., 4/6 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam., 7 kld.), Iffe Lundbergas 13 (3/4 trit.), Marco Belinelli 11, Devontae Cacokas 8, Isaia Cordinieras ir Danielis Hackettas (6 rez. perd.) po 7.

„Valencia Basket“: Chrisas Jonesas 17 (5/7 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), Kassiusas Robertsonas ir Brandonas Daviesas po 12, Xabi Lopezas-Arostegui ir Stefanas Jovičius po 9, Boubacaras Toure 5.