Ispanijoje vykusiame ITF serijos moterų teniso turnyre idealiai pasirodė pirmoji Lietuvos raketė Justina Mikulskytė (WTA-562), laimėjusi viską, kas buvo įmanoma.

Sekmadienį vienetų varžybų finale lietuvė per 62 minutes net 6:2, 6:0 sutriuškino ispanę Celią Cervino Ruiz (WTA-831), kuri netikėtai iki finalo nužygiavo nuo kvalifikacijos varžybų. J.Mikulskytė pirmaisiais padavimais laimėjo 78 proc. įžaistų kamuoliukų (ispanė – vos 43 proc.), o antraisiais padavimais – 70 proc. (ispanė – 37 proc.). C.Cervino Ruiz iššvaistė visus tris turėtus „break pointus“, o J.Mikulskytė realizavo 5 iš 11 tokių progų.

Lietuvė trečią kartą karjeroje laimėjo ITF vienetų turnyrą. Jai atiteko 10 WTA vienetų reitingo taškų ir 2352 JAV doleriai.

Primename, kad penktadienį J.Mikulskytė tapo ir dvejetų varžybų nugalėtoja. Finale ji su argentiniete Victoria Bosio 4:6, 6:1, [10:7] nugalėjo C.C.Ruiz ir britę Olivią Nicholls. J.Mikulskytė 10-ą kartą karjeroje laimėjo ITF dvejetų turnyrą. Jai su V.Bosio atiteko 955 JAV doleriai ir po 10 WTA dvejetų reitingo taškų.

ITF serijos moterų teniso turnyro Ispanijoje prizų fondą sudarė 15 tūkst. JAV dolerių.