Lietuvos krepšinio lygos klubai garsina ir reprezentuoja savo miestus, savo ruožtu šie iš savivaldybių biudžeto skiria savo komandoms piniginę paramą. Vieniems ji simbolinė, kitiems tokia, be kurios jie nesugebėtų varžytis prestižiniuose Europos turnyruose. tv3.lt apžvelgia, kiek kuri iš dešimties LKL komandų per metus atsiriekia nuo savivaldybės biudžeto.

Pateikiame tik piniginę skiriamų lėšų išraišką - kai kurios savivaldybės remia padengdamos arenos nuomos išlaidas ir kitais būdais.

Panevėžio „Lietkabelis“

Savivaldybės skiriamos lėšos – 30 tūkst. eurų

„Tai yra visiškai neženkli suma, o palyginus su kitais LKL klubais tai net gėda būtų apie tai kalbėti, - komentavo Panevėžio „Lietkabelio“ direktorius Mantas Ignatavičius. – Dirbame su tuo ir tikimės, kad kitais metais situacija pasikeis – galbūt sulauksime 150 tūkst. eurų paramos. Tai jau būtų ketvirtadalis-trečdalis klubo biudžeto. Su tokia parama jau galima būtų kelti tikslus patekti tarp penkių stipriausių LKL komandų.“

REKLAMA

Panevėžiečiai Lietuvos čempionate kol kas užima priešpaskutinę 9 vietą. Jų sąskaitoje dvi pergalės ir 7 pralaimėjimai.

Kėdainių „Nevėžis“

Savivaldybės skiriamos lėšos – 56,6 tūkst. eurų

Kaip pasakojo klubo direktorė Ingrida Marijošienė, anksčiau savivaldybės parama sudarydavo trečdalį klubo biudžeto, kuris šįmet siekia 460 tūkst. eurų.

„Visiems klubams tos paramos niekada nebus per daug. Kiek tikimės gauti kitiems metams? Nežinia, kokia bus biudžeto eilutė trims prioritetinėms sporto šakoms Kėdainiuose – krepšiniui, futbolui ir boksui“, - komentavo ji.

„Nevėžis“ po devynių rungtynių LKL su 3 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais rikiuojasi septintoje turnyro lentelės pozicijoje.

Prienų-Birštono „Vytautas“

Savivaldybės skiriamos lėšos – 80 tūkst. eurų (ketvirtadalis klubo biudžeto)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų