Šiandien Mažeikiuose sužaistos dar vienerios DNB LKF taurės turnyro IV etapo rungtynės. Per jas „Mažeikiai“ nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ 75:82 (18:15, 13:20, 15:22, 29:25).

Iki didžiosios pertraukos aikštėje vyko lygi kova, o trečiojo kėlinio pradžioje rezultatas dar buvo lygus 37:37. Tuomet svečiai surengė spurtą 13:0 - po Dovydo Rediko perdavimo Paulius Sorokas atliko įspūdingą „alley-oop“ dėjimą, tritaškį pridėjo Egidijus Dimša ir skirtumas šoktelėjo iki 50:37.

Po poros minučių „Mažeikių“ ekipos žaidėjas gavo nesportinę pražangą, o tuo pasinaudoję „Pieno žvaigždės“ įgijo net 16 taškų persvarą (57:41).

Tik tuomet mažeikiškiams pavyko stabilizuoti padėtį aikštėje. Šeimininkai ėmėsi po truputį mažinti atsilikimą ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje sugebėjo atkurti intrigą. Iš pradžių Darius Tarvydas pataikė tritaškį metimą su D. Rediko pražanga ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų (66:71). Kitoje atakoje Pasvalio ekipos aukštaūgis Evaldas Kairys sužingsniavo ir „Mažeikiai“ priartėjo iki 3 taškų.

Tuomet pasireiškė didesnė „Pieno žvaigždžių“ krepšininkų patirtis. Žygimantas Jonušas dvitaškiu sustabdė šeimininkų spurtą, o E. Kairys dėjimu sugrąžino savo komandai saugią 7 taškų persvarą (75:68).

Likus žaisti 8,2 sekundės „Mažeikiai“ buvo atsilikę tik 4 taškais (75:79), tačiau per likusį laiką patys sau prisidarė papildomų nemalonumų. Iš pradžių jie prasižengė aikštės viduryje ir Aleksandras Kudriavcevas pataikė vieną baudos metimą. Atsakomojoje atakoje mažeikiškiai suklydo, tačiau „Pieno žvaigždėms“ valdyti kamuolį paliko vos 0,7 sekundės. Vis dėlto Pasvalio ekipai ir tiek užteko - po Rimanto Grigo paprašytos minutės pertraukėlės aikštės krašte kamuolį gavo latvis Ingus Bankevicas ir su sirena dar kartą pasiuntė kamuolį į šeimininkų krepšį - 82:75.

Atsakomąsias rungtynes komandos jau rytoj 17 val. žais Pasvalyje.