5 pralaimėjimai iš eilės – tokiu ritmu Kauno „Žalgiris“ tęsia kontrolinių rungtynių ciklą prieš naująjį sezoną. „Gloria Cup“ turnyre žalgiriečiai 60:82 (14:22, 14:27, 17:18, 15:15) nepasipriešino Stambulo „Anadolu Efes“.

Stambulo ekipa užtikrintai įveikė tiek „Tofaš“, tiek „Lokomotiv“ ir pasiglemžė draugiško turnyro trofėjų. Tuo tarpu kauniečiai liko paskutiniai – neįveikė nė vienos komandos.

Šiame mače „Žalgiris“ vertėsi net be trijų gynėjų. Traumą gydosi Mantas Kalnietis, patausotas Janis Strelniekas. Be to, rungtynėse nedalyvavo ir Emmanuelis Mudiay, kuris laikinai iškrito iš rikiuotės dėl šlaunies raumens skausmų.

„Anadolu Efes“ žaidė be dviejų savo lyderių. Neregistruoti buvo Shane'as Larkinas ir Krunoslavas Simonas.

Stipriai nukraujavę žalgiriečiai turėjo verstis visiškai netradicine rotacija. To pasekoje, dažnai kamuolį įžaidinėti tekdavo lengvajam krašto puolėjui Edgarui Ulanovui. Vis tik pranašumu tai netapo.

„Anadolu Efes“ užtikrintai gliaudė kauniečių gynybą ir iki pertraukos susikrovė solidų pranašumą (28:49). Po pertraukos reikalai nesitaisė, bet aikštėje liko pagrindiniai žaidėjai.

Štai Artūras Milaknis ir Edgaras Ulanovas žaidė po 28 minutes, o Lukui Lekavičiui teko net 32 minutės. „Anadolu Efes“ ramiai išsprendė klausimus dėl nugalėtojo, o ketvirtojo kėlinio pabaigoje šansą gavo ir Marekas Blaževičius.

„Žalgiris“: Joffrey Lauvergne'as 10, L. Lekavičius 9, Nielsas Giffey 8, Paulius Jankūnas 7, E. Ulanovas ir A. Milaknis po 5 taškus.

„Anadolu Efes“: Bugrahanas Tunčeras 18, Adrienas Moermanas 16, Filipas Petruševas 11 taškų.