Šeštadienį Šiaulių stadione nusileido Hegelmann LFF taurės turnyro uždanga – finalinėse rungtynėse Vilniaus „Žalgiris“ net 5:1 (2:1) įveikė FK „Panevėžį“. Žalgiriečiai LFF taurę vėl į viršų kėlė po dvejų metų pertraukos.

Rungtynės prasidėjo intensyviu abiejų komandų žaidimu, o jau 4-ąją minutę pavyko pasižymėti „Žalgirio“ puolėjui Francisui Kyeremeh, kuris galva nukreipė kamuolį į viršutinį kairįjį vartų kampą 1:0.

Jau 16-ą rungtynių minutę vilniečiams pavyko pasižymėti ir antrą kartą. Šįkart F. Kyeremeh atliko rezultatyvų perdavimą, o tiksliu smūgiu panevėžiečių vartininką nuginklavo Pepe Diaw 2:0.

44-ią minutę „Panevėžio“ gynėjas Justinas Januševskis sušvelnino panevėžiečių atsilikimą 2:1, o po įvarčio kilo susistumdymas aikštėje. Netrukus už smūgį ranka varžovui į veidą iš rungtynių buvo pašalintas Panevėžio puolėjas iš Brazilijos Jorge Elias.

Po didžiosios pertraukos vilniečiams pavyko greitai pasinaudoti kiekybine persvara, o įvartį pelnė keletą varžovų suklaidinęs prancūzas Hugo Videmontas 3:1.

78-ą minutę pasižymėjo Jakubas Sylvestras. Jis puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo triuškinamas 4:1.

Netrukus po šio įvarčio dar kartą pasižymėjo ir galutinai pergalę įtvirtino H. Videmontas 5:1.

Vilniaus „Žalgirio“ klubas Lietuvos futbolo taurę laimėjo jau 13-ąjį kartą klubo istorijoje. Tai geriausias rezultatas tarp šalies lubų.

„Panevėžys“ rungtynes pradėjo tokios sudėties: Victoras Golas, Justinas Januševskis, Pijus Širvys, Rafaelis Floro, Matheusas Bissi; Ernestas Veliulis, Tautvydas Eliošius, Jeffrey Sarpongas, Chrysovalantis Kozoronis; Jorge Elias, Elivelto.

„Žalgiris“: Tomislavas Duka, Joelis Bopesu, Pape Diaw, Mario Paveličius, Nemanja Ljubisavljevičius; Mantas Kuklys, Francis Kyeremeh, Karolis Uzėla, Ovidijus Verbickas; Hugo Videmontas, Josipas Tadičius.