UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio barjeras Turino „Juventus“ ekipai išlieka prakeiktu – trečius metus iš eilės Italijos grandas sustojo būtent čia. Paskutinėmis ketvirtfinalio dalyvėmis tapo „Villarreal“ ir Londono „Chelsea“.

„Juventus“ trečiadienį namie 0:3 (0:0) sensacingai nusileido „Villarreal“ ir baigė pasirodymą turnyre. Pirmasis mačas Ispanijoje buvo pasibaigęs 1:1.

„Juventus“ ilgiau kontroliavo kamuolį, atliko daugiau smūgių, bet sugriuvo antrame kėlinyje.

78-ąją minutę po VAR peržiūros į Turino ekipos vartus buvo skirtas 11 m baudinys, kurį sėkmingai realizavo Gerardas Moreno.

„Juventus“ krachas tęsėsi – 85-ąją minutę po kampinio svečių pranašumą padvigubino Pau Torresas, o paskutinis smūgis suduotas jau per pridėtą laiką. Matthijsas de Ligtas sužaidė ranka baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė dar vieną 11 m baudinį, kurį įmušė Arnautas Danjuma.

Kitose rungtynėse „Chelsea“ išvykoje 2:1 (1:1) įveikė „Lille“ ekipą iš Prancūzijos. Pirmasis mačas Londone buvo pasibaigęs anglų pergale 2:0.

„Lille“ sugebėjo įnešti intrigos į šią porą – būtent jie pirmieji pasižymėjo, kai 38-ąją minutę 11 m baudinį realizavo Burakas Yilmazas. Vis tik dar iki pirmojo kėlinio pabaigos „Chelsea“ išlygino rezultatą, kai per pridėtą laiką pasižymėjo Christianas Pulišičius.

71-ąją mačo minutę Cesaras Azpilicuetta išvedė Londono ekipą į priekį ir „Chelsea“ užtikrintai žengė toliau.

„Chelsea“ ir „Villarreal“ tapo paskutinėmis UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio dalyvėmis ir prisijungė prieš „Manchester City“, „Liverpool“, dviejų Madrido ekipų – „Real“ ir „Atletico“, Miuncheno „Bayern“ ir Lisabonos „Benfica“.