Paulius Motiejūnas apie laukiančius iššūkius: norėtume, kad Šaras liktų amžinai

Kauno „Žalgirio“ vadovas Paulius Motiejūnas bendraudamas su graikų sporto puslapiu SDNA dar kartą patvirtino, kad išlaikyti Keviną Pangosą ir Šarūną Jasikevičių bus be galo sunku, bet vilties jis nepraranda.

94

„Žalgirio“ ir Šaro vardas jau visą sezoną skamba Europoje. Dar garsiau jis suskambo, kai kauniečiai įveikė Pirėjo „Olympiakos“ Eurolygos ketvirtfinalyje ir žengė į finalo ketverto varžybas.

„Mes esame labai laimingi būdami čia. Kalbame apie komandos širdį ir sielą. Nuostabu dirbti su Š.Jasikevičiumi. Jis jaučia milžinišką aistrą savo darbui ir tą užsidegimą sugeba perduoti aplinkiniams. Esame labai patenkinti jo darbu ir kaip jis padeda tobulėti žaidėjams bei klubui.

(94 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Eurolyga: Kauno „Žalgiris“ – Pirėjo „Olympiacos“

Jis žino, kaip valdyti komandą, kada atsipalaiduoti ir kada pajuokauti“, – apie Šarą atsiliepė P.Motiejūnas.

„Žalgirio“ vadovas tiki, kad turi šansų išsaugoti trenerį ir norėtų, kad jis Kaune dirbtų amžinai.

„Žinau, kad turime šansų jį išlaikyti. Jis mus pažįsta. Mes jį mylime. Norėtume, kad Šaras čia liktų amžinai. Mes kalbame ne tik apie žmogų, kuris yra žvaigždė Europoje. Kalbame apie žmogų, kuris galėtų tapti Lietuvos prezidentu!

Jis yra populiariausias žmogus Lietuvoje. Prieš ateinant jam, po rungtynių arenoje likdavo 10-20 žmonių, kad pasižiūrėtų spaudos konferenciją. Dabar jų pasilieka daugiau nei tūkstantis. Žmonės nori matyti Šarą, klausyti jo. Jis turi milžinišką įtaką.

Žinome savo šansus ir padarysime viską, kas mūsų galioje. Esame laimingi, kur atsidūrėme dabar ir pirmiausia norime pamatyti, kas nutiks šiame sezone. O vasarą bus padaryta tai, kas turi būti padaryta“, – teigė P.Motiejūnas.

Tiesa, Šaro klausimas nebus vienintelis, kurį vasarą spręs P.Motiejūnas. „Žalgiris“ turėtų išlaikyti didžiąją dalį komandos, bet viena pagrindinių sėkmės detalių – K.Pangosas greičiausiai į Kauną negrįš.

„Su B.Daviesu pratęsėme sutartį. Kevinas yra vienas geriausių Eurolygos įžaidėjų ir žinome, kad jis bandys patekti į NBA. Jeigu jam nepavyks… Žinome, kad negalime pasiūlyti pačios didžiausios algos. Bet turime puikias sąlygas žaidėjams, kurie trokšta tobulėti. Su Šaru visi patobulėjo labai stipriai. Suprantame, kad žaidėjų neišsaugosime ilgai. Tiesiog džiaugiamės tuo, ką jie daro ir linkime jiems didžiausios sėkmės“, – atvirai kalbėjo „Žalgirio“ vadovas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų