„Barcelona“ Ispanijos Karaliaus taurės pusfinalio atsakomosiose rungtynėse 3:0 nugalėjo „Sevilla“ futbolininkus, bendrame rezultate po pratęsimo triumfavo 3:2 ir iškovojo kelialapį į finalą.

Ousmane‘as Dembele 12-ąją minutę fantastišku smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0.

Lionelis Messi 32-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau pastarasis nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Pedri 33-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Lucasui Ocamposui 73-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Fernando per pridėtą rungtynių laiką buvo nubaustas raudona kortele ir „Sevilla“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Gerardas Pique 94-ąją minutę tiksliu smūgiu galva padvigubino katalonų pranašumą ir išplėšė pratęsimą 2:0.

Martinas Braithwaite‘as 95-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0.