Sekmadienį dramatišką pergalę Italijos „Serie A“ pirmenybėse iškovojo „Napoli“ ekipa, kuri svečiuose 1:0 palaužė Turino „Juventus“ ir priartėjo prie Italijos čempionų titulo.

83-ią minutę Angelis Di Maria pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau dėl pražangos įvartis buvo panaikintas.

Kai jau atrodė, kad rungtynės baigsis lygiosiomis 0:0, 3-ią pridėto laiko minutę Giacomo Raspadori įmušė pergalingą įvartį.

„Napoli“ tai buvo antroji pergalė šiame sezone prieš „Juventus“ ekipą. Prieš tai jie po dvi pergales prieš „Juventus“ Italijos čempionate per sezoną yra iškovoję tik tris kartus – 2009/10, 1986/87 ir 1957/58 m. sezonuose.

„Juventus“ tai buvo jau trečioji nesėkmė Italijos čempionate iš eilės. Tai blogiausias rezultatas nuo 2010/11 m. sezono.

„Napoli“ per 31 rungtynes yra surinkę 78 taškus ir 17 taškų lenkia „Lazio“. Iki čempionų titulo „Napoli“ trūksta 5 taškų. Jeigu jie kitose rungtynėse įveiks „Salernitana“, o „Lazio“ nesugebės nugalėti „Inter“, teoriškai jie čempionų titulą gali užsitikrinti jau kitą savaitę.