Banglentės jau išvaškuotos, tinklas paplūdimio aikštelėje iškeltas, filmai naktiniam kinui parinkti ir nuo DJ Mamania plokštelių dulkės nupūstos – banglenčių stovykla „Surf Camp 2011“ pasiruošusi palydėti vasarą su trenksmu ir purslais. Šį savaitgalį Monciškėse jau ketvirtus metus iš eilės rinksis vandens sporto ir paplūdimio pramogų entuziastai, teigiama pranešime spaudai.

Banglenčių stovykla – puiki proga susipažinti su Lietuvoje sparčiai populiarėjančiu banglenčių sportu, nes savo įrangos turėti nebūtina, ja pasirūpins organizatoriai. Taip pat visiems naujokams prieš einant į vandenį bus pravedamas trumpas instruktažas ant kranto: banglenčių sporto etiketas, saugumas vandenyje, teisinga banglentės padėtis ir atsistojimo technika. Tolesnis tobulėjimas vyks jau jūroje gaudant bangas.

Pirmųjų stovyklautojų penktadienį Monciškėse, tarp Šventosios ir Palangos oro uosto esančioje Lietuvos vandens sporto ekstremalų oazėje, laukiama dar saulei nenusileidus. Vos tik ši panirs į Baltijos jūrą, smėlį sudrebins „Jama&W“ gyvos muzikos improvizacijos.

„Koncertuodami ypatingą dėmesį skiriame žiūrovams ir jų fantazijai, tad kas vyks mūsų pasirodymo metu prognozuoti neverta. Galime tik pažadėti, kad netikėtas, nepakartojamas ir absoliučiai įtraukiantis laikas – garantuotas!“, – tvirtina „Jama&W“ grupės lyderis Rokas Grajauskas.

REKLAMA

Po freestyle muzikos – ant smėlio naktinis Surf Kinas, kurį pradės dokumentinis filmas „A Fly In The Champagne“ (liet. „Skrydis šampane“). Filme pasakojama istorija apie prieš metus mirusį legendinį banglentininką Andy Ironsą, kuris vienintelis yra nugalėjęs daugkartinį banglenčių čempioną Kelly Slaterį oficialiose varžybose. Per du Surf Kinas vakarus paplūdimio kino teatre dar bus rodomi: „180° South“ (liet. „180° į Pietus“), „The Drifter“ (liet. „Klajotojas“) ir „Lords Of Dogtown“ (liet. „Dogtauno ekstremalai“).

„Surf Camp 2011“ filmų programą šeštadienį pabaigs lietuviškas trumpametražis filmas „Šaro ratai“. Šią liepą kino dirbtuvių „Vasaros MEDIA studija“ metu tarptautinė kūrybinė grupė fiksavo Monciškių gyvenimą. Režisierius Andrius Lekavičius dokumentiniame filme papasakojo kitokią vėjagalvio istoriją apie Monciškių bendruomenės draugą Šarą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų