Bukarešte (Rumunija) baigėsi 10 dienų trukęs WAF organizacijos pasaulio rankų lenkimo čempionatas, kuriame sportininkai varžėsi įvairiose amžiaus grupės. Lietuvos atstovai iš Bukarešto grįžo su 2 medaliais.

Dešiniąja ranka kovojęs Raimondas Jocas laimėjo bronzos medalį jaunių vaikinų svorio kategorijoje iki 85 kg. Čia nugalėjo uzbekas Bekzodas Olimovas, o antras buvo bulgaras Iskrenas Zdravkovas.

R.Jocas kovojo ir kairiąja ranka, bet liko 9-as, o nugalėtoju vėl tapo B.Olimovas.

Žygimantas Beržinis kovėsi jaunių svorio kategorijoje iki 90 kg. Kovodamas kairiąja ranka jis buvo 9-as, o dešiniąja – 8-as.

Bronzą Lietuvai laimėjo Vydas Mikelionis. „Grand Master“ veteranų svorio kategorijoje iki 100 kg dešiniąja ranka kovojęs lietuvis užėmė 3-ią vietą. Nugalėjo čekas Jaroslavas Sladekas, o antras buvo belgas Fredericas Andre. Kovodamas kairiąja ranka V.Mikelionis užėmė 5-ą vietą, o J.Sladekas pelnė antrąjį aukso medalį.

Moterų varžybose geriausiai tarp lietuvių pasirodė Gabrielė Butautaitė. Ji svorio kategorijoje iki 60 kg, kovodama kairiąja ranka, užėmė 7-ą vietą..