Labai svarbią pergalę kovoje dėl kelialapio į Eurolygos „Top 16“ turnyrą iškovojo Belgrado „Partizan“ krepšininkai, kurie namuose 80:57 (30:9, 14:24, 15:9, 21:15) sutriuškino Aleksandro Trifunovičiaus vadovaujamą Atėnų „Panionios“ klubą.

Šių rungtynių likimas iš dalies buvo nulemtas pirmajame kėlinyje. Aikštės šeimininkai pirmųjų dešimties minučių atkarpą laimėjo 30:9 ir jau po pirmojo kėlinio turėjo 21 taško persvarą. Nors antrąjį ketvirtį svečiai iš Graikijos pradėjo spurtu 15:3 ir šiek tiek priartėjo (33:24), po didžiosios pertraukos „Partizan“ klubas susigrąžino visą turėtą persvarą, o ketvirtajame kėlinyje ją dar labiau padidino.

„Partizan“: J.Vesely 19 (dvitaškiai 6/6, 10 atk. kam.), U.Tripkovičius ir S.Lasme - po 12, M.Tepičius 11, P.Božičius 9.

„Panionios“: A.Milesas 14 (5 rez. perd.), I.Zaroskis 12, L.Baxteris 11, B.Cvetkovičius 10.