naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Milijardierius Romanas Abramovičius trečiadienį oficialiai išplatintame pranešime patvirtino, kad nusprendė parduoti Londono „Chelsea“ klubą.

Milijardierius Romanas Abramovičius trečiadienį oficialiai išplatintame pranešime patvirtino, kad nusprendė parduoti Londono „Chelsea“ klubą.

REKLAMA

„Norėčiau atkreipti dėmesį į pastarosiomis dienomis atsiradusias spekuliacijas žiniasklaidoje, susijusias su man priklausančiu „Chelsea“ klubu.

Kaip jau sakiau anksčiau, visada priimdavau sprendimus atsižvelgdamas į klubo interesus. Esant dabartinei situacijai nusprendžiau parduoti klubą, nes manau, kad tai geriausiai atitinka klubo, gerbėjų, darbuotojų, taip pat rėmėjų ir partnerių interesus",  – savo sprendimą paaiškino R.Abramovičius.

Pranešime taip pat rašoma, kad bus įkurtas specialų paramos fondą, į kurį pateks visos už klubo pardavimą gautos „grynosios pajamos“. Priduriama, kad jos bus skirtos „karo Ukrainoje aukoms“.

REKLAMA

„Prašau, žinokite, kad man nepaprastai sunku buvo priimti šį sprendimą. Man yra skaudu išsiskirti su klubu. Visgi aš tikiu, kad tai geriausiai atitinka klubo interesus. Tikiuosi, kad man pavyks paskutinį kartą apsilankyti „Stamford Bridge“ ir su visais jumis atsisveikinti asmeniškai. Man buvo privilegija būti „Chelsea“ komandos dalimi ir aš didžiuojuosi visais mūsų bendrais pasiekimais. „Chelsea“ klubas ir jo gerbėjai visada išliks mano širdyje",  – rašoma pranešime.

REKLAMA

Valdant R. Abramovičiui nuo 2003 m. „Chelsea“ po dukart laimėjo UEFA Čempionų lygą ir Europos lygą, penkis kartus iškovojo „Premier“ lygos trofėjų.

„Tai nebus greitas procesas, aš neprašysiu padengti jokių paskolų. Man klubas niekada nebuvo tik verslas, aš visada jaučiau aistrą futbolui ir klubui“, – rašoma oficialiame pranešime.

Priminsime, jog kiek anksčiau Šveicarijos milijardierius Hansjorgas Wyssas atskleidė, jog „Chelsea“ savininkas R.Abramovičius kreipėsi į jį ir pasiūlė nusipirkti Anglijos klubą, taip pat pasielgė ir su dar trimis potencialiais pirkėjais.

REKLAMA

„Jis kaip ir kiti oligarchai yra panikoje. R.Abramovičius bando parduoti visas savo turimas vilas Anglijoje. Jis taip pat nori greitai atsikratyti „Chelsea“ klubu. Aš ir dar trys žmonės antradienį gavome pasiūlymą nusipirkti „Chelsea“ iš R.Abramovičiaus.

Dabar turiu palaukti keturias ar penkias dienas. R.Abramovičius šiuo metu prašo per didelės sumos. „Chelsea“ klubas jam yra skolingas du milijardus svarų sterlingų. Šiuo metu mes nežinome tikslios pardavimo kainos.

Visų pirma, turiu išanalizuoti bendras sąlygas. Visgi ką galiu jau dabar pasakyti, tai tikrai to nedarysiu vienas. Jei pirksiu „Chelsea“ klubą, tai su konsorciumu, susidedančiu iš šešių ar septynių investuotojų“, – pasakojo H.Wyssas Šveicarijos laikraščiui „Blick“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų