0

Devynioliktą pergalę 46-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir į vienuoliktą vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje pakilo Dainius Zubraus Naujojo Džersio "Devils" (47 tšk.) klubas.

Šeštadienį namuose daugiau nei 16 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" komanda po pratęsimo 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 1:0) privertė pasiduoti keturioliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančius Floridos "Panthers" (41 taškas) ledo ritulininkus, kurie patyrė 28-ą pralaimėjimą per 45 mačus.

Per 22 su puse žaidimo minutės (22:34) lietuvis kartą smūgiavo į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Iš viso per 46 šio sezono rungtynes 35-erių metų D.Zubrus į varžovų vartus įmušė 8 įvarčius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 26 baudos minutes.

Įvarčiais prie antrosios iš eilės arenos šeimininkų pergalės prisidėjo Michaelas Ryderis (15:22) ir Marekas Židlicky'is (64:57).

Vieninteliu įvarčiu svečių gretose pasižymėjo Nickas Bjugstadas (31:54).

"Devils" ekipos vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 29, o "Panthers" komandos vartininkas Timas Thomas -34 varžovų metimus.