10
Brazilija – Kanada (nuotr. FIBA)

Pirmąją nesėkmę Pasaulio taurės turnyre patyrė Kanados (3/1) rinktinė. Jordi Fernandezo auklėtiniai rezultatu 65:69 (13:16, 24:11, 15:18, 13:23) pralaimėjo Brazilijos (3/1) rinktinei.

10

Pirmoje mačo pusėje Kanada pirmavo 12 taškų persvara. Tačiau vėliau 13 taškų be atsako įmetusi Brazilija grįžo į rungtynes ir nugalėtojas sprendėsi paskutinę mačo minutę. Likus 1:14 minutei Yago Santosas išvedė brazilus į priekį. Kitoje atakoje Shai Gilgeous-Alexanderis buvo netikslus ir likus 26 sekundės Y.Santosas didino skirtumą iki keturių taškų. Toliau kanadiečių bandymai išplėšti pergalę buvo nesėkmingi.

Kanadiečiai kitas rungtynes žais prieš Ispaniją, o Brazilija susitiks su Latvija.

Į kitą etapą žengs toks komandos, kurios laimės sekmadienį. Visos dabar turi po tris pergales.

Kanados rinktinė: Shai-Gilgeous Alexanderis 23 (6/11 dvit., 5 atk. kam.), Luguentzas Dortas 17 (5 atk. kam.), Kelly Olynykas 9 (7 atk. kam.), Dwightas Powellas 5 (6 atk. kam.), RJ Barrettas 4 (4 atk. kam.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 3, Dillonas Brooksas 2.

Brazilijos rinktinė: Bruno Caboclo 18 (6/10 dvit., 13 atk. kam.), Gui Santosas 10, Lucas Dias 8, Yago Mateusas 8 (4 atk. kam., 10 rez. perd.), Vitoras Benite 6, Georginho De Paula 6 (5 atk. kam.), Leonardo Meindlas 5 (5 atk. kam.).