Iš Alabamos kilęs jaunuolis buvo išties užsispyręs – sėdėdamas prieš nedidelį televizorių ir stebėdamas animacinius filmus jis darė tempimo pratimus kiekvieną vakarą po dvi valandas. Rezultatas – per tris mėnesius jis jau nesunkiai darė „špagatą“ ir „virvutę“.
„Tai lyg jėgos treniruotės. Jei nori atlikti „mirties trauką“, pirmiausiai turi to ir imtis. Jei nori sėdėti „špagatu“, turi šioje pozicijoje ir treniruotis“, - pasakojo Jonas Callas. Kaip ir prognozuota, tai padėjo jam įveikti oponentus tekvondo varžybose. Net ir po 15 metų jo įdirbis niekur nedingo ir neša dividendus. Tik vietoje trofėjų mėgėjų turnyruose trisdešimtmetis džiugina tūkstančius sekėjų socialiniuose tinkluose ir nacionalinėje televizijoje.
Šiuo metu labiau kaip Jujimufu žinomas J. Callas yra 180 cm ūgio ir 104 kg svorio kylanti fitneso žvaigždė. Galiūno kūnu ir gimnasto lankstumu garsėjantis vyras atlieka beprotiškiausius triukus. Tuo pat metu rėkia įvairiausius žodžius, kad save dar labiau „užvestų“.
Triukas, kuomet jis tarp dviejų kėdžių daro virvutę su štanga virš galvos turėtų perplėšti vyrą pusiau, tačiau taip nenutinka. Paslaptis – tinkamai ištreniruota klubų padėtis.
„Vieną kartą pamačiau, kaip žmonės juda atlikdami įvairiausius judesius ore. Tai mane užbūrė. Negalėjau apie tai negalvoti. Išėjau į kiemą ir pradėjau šokinėti“, - pasakojo Jujimufu. Šiuo metu vyras veda įvairius kursus internetu pradedant nuo verslo ir baigiant fizine kūno veikla. Pagrindinė jo filosofijos mintis – kūno rengyba turi būti smagus užsiėmimas.
„Daugelis žmonių sunkiai dirba sporto salėse, nes fitnesas nėra patogus, - kalbėjo jis. – Tačiau tai neturi būti auka ar sunkus alinantis darbas. Nekenčiu tokio darbu. Fitnesas yra prabanga, privilegija – tai turi būti smagu“.
Anot jo, jei negali juoktis ir šypsotis, kai užsiimi treniruotėse, vis dar esi spaudžiamas „didelio svorio“. Jei matote mane gerai leidžiant laiką, tai reiškia, kad diskomforto nėra. Aš tai kontroliuoju“, - tvirtino J. Callas.