Fantastiškai žaidęs Cameronas Johnsonas sužaidė karjeros rungtynes ir išplėšė pergalę Fynikso „Suns“ (51/12) komandai. Fynikso ekipa namuose po dramatiškos kovos 115:114 (26:24, 32:31, 23:38, 34:21) palaužė Niujorko „Knicks“ (25/38) krepšininkus, kurie pralaimėjo jau septintą mačą paeiliui.

Pirmoji rungtynių pusė buvo apylygė. Skirtumas ėmė ryškėti po didžiosios pertraukos. Niujorko komanda trečiajame kėlinyje spurtavo 7-0 ir šovė į priekį 14 taškų persvara (79:93).

Svečiai pirmavo ir praktiškai visą ketvirtą kėlinį, tačiau Fynikso klubas vis artėjo ir galiausiai ketvirčio pabaigoje po tritaškio persvėrė rezultatą (112:111).

Likus 7 sekundėms, svečiai atsakė dvitaškiu ir taikliu baudos metimu (112:114). Vis dėlto, Aleco Burkso antrasis baudos metimas skriejo pro šalį ir į greitą ataką nuskubėjęs C. Johnsonas smeigė tritaškį nuo lentos, kuris išplėšė pergalę – 115:114.

Rungtynių didvyriu tapęs C. Johnsonas mačą pradėjo nuo suolo ir per 28 minutes ant parketo pelnė 38 taškus, atkovojo 2 atšokusius ir perėmė 1 kamuolį.

„Suns“: Cameronas Johnsonas 38 (2/4 dvit., 9/12 trit., 7/8 baud.), Mikalas Bridgesas 20 (3/4 trit.), Cameronas Payne‘as 17 (16 rez. perd.), Jae Crowderis 14 (7 atk. kam.), Aaronas Holiday 10, Deandre Aytonas 8.

„Knicks“: Juliusas Randle‘as 25 (8/16 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud., 7 atk. kam.), R.J. Barrettas 20 (1/7 trit.), Mitchellas Robinsonas 17 (8/8 dvit., 15 atk. kam., 3 blk.), Evanas Fournieras ir Alecas Burksas (9 atk. kam.) po 16.