Naują Vilniaus klubą sumenkinęs Vainauskas: mano tėvas atkurs „Lietuvos Rytą”

Naujuoju Panevėžio „Lietkabelio” dalininku ir sporto direktoriumi tapęs Jonas Vainauskas aktyviai įsiliejo į komandos buitį ir jau pradėjo permainas – pakeitė trenerį, prie komandos prijungė legionierių iš Serbijos, tačiau tai dar tikrai ne pabaiga.

Pirmadienį J. Vainauskas lankėsi DELFI studijoje, kur atskleidė didžiausią savo klubo problemą.

Tiesa, Vainauskas spėjo „įgelti” ir dabartinio Vilniaus „Ryto” vadovybei, tikindamas, kad jo tėvas pasiruošęs atkurti legendinį „Lietuvos Rytą” ir sugrąžinti sostinei prestižinio krepšinio miesto vardą.

„Mano tėvui buvo pakankamai skaudus tas etapas visose gyvenimo srityse, tačiau man smagu, kad jis sugrįžo į formą, atgavo ambicijas ir yra pasiruošęs atkurti „Lietuvos ryto“ klubą. Tai mane džiugina ir linkiu jam sėkmės tą darant”, – šeimos tikslus atskleidė J. Vainauskas.

Paklaustas, ar Gedvydas Vainauskas tikrai pasiruošęs vėl kibti į darbus Vilniaus krepšinio plėtroje ir atkurti legendinį „Lietuvos Rytą”, J. Vainauskas užtikrino, kad tai – ne iš piršto laužti pamąstymai, o rimtas siekis.

„Taip, tik nežinau kada. Mes labai retai bendraujame. Bet kai bendraujame, šita mintis skamba dažnai”, – tvirtai atsakė „Lietkabelio” akcininkas.

Vainauskas taip pat akivaizdžiai nėra patenkintas kroato Dominiko Mavros žaidimu.

Jis yra brangiausias Panevėžio komandos žaidėjas, o šio sezono „Betsafe-LKL” čempionate per beveik 20 minučių pelno vos po 4,4 taško, atkovoja po 3,4 kamuolio ir atlieka po 4,1 rezultatyvių perdavimų.

„Situacija tokia, kad silpniausiai atrodantis žaidėjas yra brangiausias komandoje. Tai – didelė problema, tačiau aš ją išspręsiu”, – tikino naujasis „Lietkabelio” sporto direktorius.

J. Vainauskas atvirai išsakė nuomonė ir apie pajėgiausias Lietuvos krepšinio komandas. Jis patikino, kad Vilniaus „Rytas” antrąją komanda po Kauno „Žalgirio” laikomas nepelnytai.

„Antra Lietuvos komanda yra „Neptūnas”. „Rytas” blaškosi yra trečia pagal stiprumą šalies ekipa”, – tikino Vainauskas.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų