Donatas Motiejūnas žibėjo kovodamas dėl kamuolių, surinko dvigubą dublį ir buvo vienas naudingiausių „Monaco“ (13/13) ekipos žaidėjų, o ši iškovojo pergalę Eurolygoje po Mike’o Jameso tritaškio.

Lietuvio klubas namie 79:76 (22:19, 22:17, 17:19, 18:21) įveikė Kazanės UNIKS (13/12)

UNIKS komandai tai jau penktas pralaimėjimas per paskutines šešerias rungtynes.

D. Motiejūnas nugalėtojams per beveik 20 minučių surinko 11 taškų (4/5 dvit., 1/1 trit., 0/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko du rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

„Monaco“ ketvirtą kėlinį pradėjo devyniais taškais be atsako ir susikrovė solidų pranašumą – 70:55. UNIKS keturias minutes nesugebėjo pelnyti taškų, bet ir pasiduoti neketino.

OJ Mayo smeigė du tritaškius, Marco Spissu pridėjo vieną, Mario Hezonja surinko keturis taškus ir svečiai spurtavę 18:4 sumenkino atsilikimą iki minimalaus.

Likus žaisti 24,1 sek. OJ Mayo įsūdė dar vieną tritaškį ir rezultatas tapo lygus – 76:76.

Lemiamoje atakoje Mike’as Jamesas pataikė tritaškį, o UNIKS klydo – „Monaco“ dramatiškai triumfavo.

„Monaco“: M. Jamesas 25 (3/11 trit.), A. Diallo ir D. Motiejūnas po 11, D. Andjusičius 9.

UNIKS: M. Hezonja 20, J. Brownas 16, OJ Mayo 15.