Intriguojantis ir milžinišką susidomėjimą kėlęs Anglijos ir Škotijos derbis Europos futbolo čempionate baigėsi lygiosiomis.

Legendiniame Vemblio stadione vykusiose D grupės rungtynėse komandos išsiskyrė be įvarčių – 0:0.

Po dviejų turų Anglija turi 4 taškus ir D grupėje žengia antra, Škotija su vienu tašku kol kas paskutinė.

Geriausią progą įvarčiui Anglija turėjo 12-ąją minutę, kai Johnas Stonesas standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

62-ąją minutę anglų kailį gelbėjo Reece’as Jamesas – jis galva nuo vartų linijos išmušė Lyndono Dykeso atliktą pavojingą smūgį.

Jau per pridėtą laiką prie škotų vartų kilo milžiniška sumaištis ir kelias akimirkas net nesimatė, kur yra kamuolys – galiausiai jį saugiai išspyrė Škotijos rinktinė.

Tai bus 115-osios rungtynės tarp Anglijos ir Švedijos rinktinių. Paskutinį kartą šios komandos Europos futbolo čempionato grupių etape buvo susitikusio dar 1996 metais.

Mačą stebėjo tokios futbolo legendos kaip Alexas Fergusonas ir Davidas Beckhamas.