Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmadienį buvo skelbta, kad „Mercedes“ dar turi dvi galimybes teikti apeliacijas dėl paskutinio „Formulės 1“ sezono etapo.

Pirmadienį buvo skelbta, kad „Mercedes“ dar turi dvi galimybes teikti apeliacijas dėl paskutinio „Formulės 1“ sezono etapo.

REKLAMA

Teigta, kad per artimiausias valandas „Mercedes“ gali kreiptis FIA tarptautinį apeliacinį teismą. Jei ir ten jiems nepavyktų įrodyti savo tiesos, tad liktų ieškinys sporto arbitražo teismui. Visgi, „Daily Mail“ tikina, kad pagal FIA taisykles komandos tokiais atvejais negali kreiptis į sporto arbitražo teismą, todėl „Mercedes“ liktų vienintelė galimybė – FIA paskirtai tarybai įrodyti, jog pati FIA nusižengė lenktynių reglamentui.

Toks scenarijus skamba gana absurdiškai, todėl panašu, kad „Mercedes“ atsisakys galimybės teikti dar vieną apeliaciją. Tai patvirtino „Sky F1“ komentatorius Davidas Croftas.

„Panašu, kad dar vienos apeliacijos nebus. „Mercedes“ nenori pasirodyti kaip tie, kurie nemoka pralaimėti. Jie ką tik rekordinį – 8-ą – kartą iš eilės tapo konstruktorių taurės nugalėtojais ir nori tuo pasidžiaugti. Jie nenori, kad visi šitie teisiniai niuansai ilgai užsitęstų ir sugadintų „Formulės 1“ įvaizdį. Tiesiog „Mercedes“ atrodė, kad Lewisas buvo nusipelnęs tapti čempionu ir jie ieškojo būdų, kaip tai paversti realybe. „Mercedes“ po paskutinių lenktynių pabaigos jautėsi „apvogti“. Supraskite tai, kad „Mercedes“ apeliacija būtų nukreipta prieš teisėjų sprendimą, prieš lenktynių rezultatus ir prieš viso čempionato baigtį. Jei apeliaciją būtų patenkinta, viskas pasikeistų. Tokių precedentų aš neprisimenu, todėl „Mercedes“, viską įvertinę, veikiausiai nemėgins teikti apeliacijos“, - sakė D.Croftas.

Pirmadienį pranešta, kad Lewisui Hamiltonui Abu Dabio (Jungtiniai Arabų Emyratai) lenktynės „kainavo“ 4 mln. svarų sterlingų (4,69 mln. eurų). Tokią premiją britas būtų gavęs, jei būtų dar kartą tapęs pasaulio čempionu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų