McGregoras išplatino pirmąją nuotrauką po pralaimėtos istorinės kovos: „Karas tęsiasi“ išvyskite

Savaitgalį itin sensacingai praūžė ilgai laukta UFC 229 kova tarp airio Conoro McGregoro ir ruso (Dagistanas) Khabibo Nurmagomedovo. Ko gero, daugiau dėmesio sulaukė ne pati kova, o įniršusių vyrų veiksmai iškart po jos.

35

Tiesa, kova ties savaitgaliu nesibaigė. Ji persikėlė į socialinius tinklus, kur kovotojai toliau tęsia žodžių ir užgauliojimų karą.

Khabibas Nurmagomedovas jau kitą dieną po kovos išplatino kelias nuotraukas, kuriose dar kartą skaudžiai „įgelė“ varžovui. Štai, pavyzdžiui, sekmadienio vakarą internete išplito vaizdo įrašas, kuriame pats Khabibas su šypsena veide kartu su keliomis dešimtimis draugų stebi savo kovą televizoriaus ekrane.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Metų kova: McGregoras prieš Nurmagomedovą

Taip pat, kovotojas iš Dagistano savo „instagram“ paskyroje pirmadienį paviešino nuotrauką, kurioje teigia „ieškantis naujų ne(gerbėjų), vadinamųjų „haterių“ ir laukiantis tolimesnių iššūkių ringe“.

Sekmadienį savo „instagram“ paskyrą atnaujino ir McGregoras. Jis, visų pirma, nuramino savo gerbėjus rašydamas „Aš dar grįšiu“. Nuotrauka per beveik parą laiko surinko daugiau kaip 5 mln. spustelėjimų „patinka“ ir sulaukė net 400 tūkst. komentarų, skatinančių airį atsistoti ant kojų ir vėl stoti į kovą.

Vėliau, pirmadienį, airis pasidalino ir pirmąją nuotrauka ne iš vykusios kovos, o iš asmeninio gyvenimo. McGregoras, kaip įprasta, rankoje laiko viskio taurę ir atrodo „atsipalaidavęs“, tiesa, panašu, kad patirtoms traumoms sugyti dar prireiks laiko. 

„Pralaimėjome mūšį, bet ne karą. Karas tęsiasi“, – rašo McGregoras.

Khabibas Nurmagomedovas savo karjeroje laimėjo visas 27 kovas, McGregorui tai buvo jau trečiasis pralaimėjimas.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų