Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
45
Conoras McGregoras (nuotr. SCANPIX)

Nepaisant to, kaip retai kovoja Conoras McGregoras ir kaip seniai jis UFC narve buvo iškovojęs pergalę, tačiau jo galimybėmis uždirbti įspūdingas pinigų sumas nereikėtų abejoti.

45

Nepaisant to, kaip retai kovoja Conoras McGregoras ir kaip seniai jis UFC narve buvo iškovojęs pergalę, tačiau jo galimybėmis uždirbti įspūdingas pinigų sumas nereikėtų abejoti.

REKLAMA

Jo artėjanti kova „UFC 246“ turnyre prieš Donaldą „Kaubojų“ Cerrone‘ą nebus išskirtinė. Galbūt ekspertai ir sirgaliai nuvertina D. Cerrone‘ą ir sako, kad jis nėra toks populiarus ar geras varžovas C. McGregorui, tačiau net ir ši kova sukraus airiui įspūdingą turtą.

„Aš esu įsitikinęs, kad tai bus geras ir gražus čekis“, – ESPN žurnalistui Arieliui Helwani sakė C. McGregoras. „Greičiausiai tai bus didžiausias uždarbis per mano mišrių kovos menų karjerą“.

REKLAMA

Kai A. Helwani paprašė įvardinti konkretesnius skaičius, C. McGregoras atskleidė, kad tikisi iš šios kovos uždirbti net daugiau nei 80 mln. JAV dolerių. Tai būtų kur kas daugiau nei C.McGregoras uždirbo 2018 m. spalį, kai susikovė su UFC lengvo svorio kategorijos čempionu Chabibu Nurmagomedovu ir tada savo sąskaitą papildė 50 mln. JAV dolerių. Buvęs dviejų svorio kategorijų čempionas atskleidė ir savo piniginius planus – jis per ateinančius keturis metus planuoja tapti milijardieriumi. Tai jis žada padaryti iki kol jam sukaks 35-eri.

„Arieli, jie mano, kad aš jau esu paskrudinta duona, tačiau aš vis dar esu tikra duona“, – sakė C. McGregoras.

C. McGrgegoro kova prieš C. Nurmagomedovą buvo pirmoji po to, kai airis 2017 m. rugpjūtį bokso kovoje susitiko su amerikiečiu Floydu Mayweatheriu ir pralaimėjo jam dešimtame raunde techniniu nokautu. Visgi iš tos kovos C. McGregoras uždirbo beveik 100 mln. JAV dolerių. Po to pralaimėjimo UFC lengvo svorio kategorijos čempionui, C. McGregoras buvo užsiminęs apie galimą pasitraukimą iš sporto, tačiau ta jo pensija baigėsi labai greitai ir jis jau ateinantį savaitgalį pradės „naująjį sezoną“ kovodamas prieš D. Cerrone‘ą.

REKLAMA
REKLAMA

Grįždamas į UFC, C. McGregoras nepamiršta bokso. Interviu metu C. McGregoras pareiškė, kad jį domina dar viena bokso legenda, filipinietis Manny Pacquiao, su kuriuo C. McGregoras buvo beveik pasiekęs susitarimą praeityje.

„Aš esu atviras dar vienai bokso kovai“, – sakė C. McGregoras. „Aš pažįstu Manny. Mes su juo buvome arti sutarties pasirašymo. Jam buvo pateiktas pasiūlymas ir galbūt įvyks mūsų kova, tačiau dar ne dabar“.

C. McGregoras taip pat pareiškė susidomėjimą kovoti su Paulie Malignaggi, kuris dirbo su C. McGregoru jo pasiruošimo stovykloje prieš kovą su F. Mayweatheriu. Tuo metu sklandė kalbos, kad C. McGregoras dominavo sparinguose ir net buvo nokautavęs buvusį čempioną P. Malignaggi. Vėliau P. Malignaggi įžeidinėjo C. McGregorą ir neigė pasirodžiusius gandus. Dabar P. Malignaggi yra pasitraukęs iš bokso, tačiau C. McGregoro iššūkis galėtų jį sugrąžinti atgal.

„Domina ir kova su P. Malignaggi. Norėčiau su juo susikauti. Aš vėl noriu boksuotis, darysiu tai keletą kartų ir aš iškovosiu bokso pasaulio čempiono titulą, nes esu prakeiktai geras“, – kalbėjo C. McGregoras.

REKLAMA
REKLAMA

C. McGregoras taip pat prisiminė savo tragišką pasiruošimą kovai su C. Nurmagomedovu. Airis jau seniau buvo viešai atsiprašęs savo komandos ir trenerių už tai, o šį kartą atskleidė ir daugiau pikantiškų detalių. C. McGregoras pripažino, kad „kovos savaitę“ jis gerė daug viskio, nors anksčiau per savo pasiruošimus tiek negerdavo.

„Aš gėriau visą kovos savaitę. Manyje buvo nuodai ar kažkas panašaus. Aš nedariau to, ką turėjau daryti. Padariau daug klaidų, bet žinote ką? Aš buvau pakankamai vyras, kad jas pripažinčiau“, – pasakojo dabar jau apie 3-4 mėnesius alkoholio nevartojantis C .McGregoras.

C. McGregoras taip pat atskleidė, kad po to, kai plačiai nuskambėjo jo konfliktas su vyresnio amžiaus žmogumi Dublino bare, kuomet nieko dėtas vyriškis atsisakė paragauti UFC žvaigždės viskio ir sulaukė smūgio, jis gerokai pasikeitė.

Viename iš interviu C. McGregoras yra sakęs, kad jam buvo lyg peilis į širdį tai, jog Airijos sirgaliai prarado tikėjimą. Pasak C. McGregoro, sirgalių meilė jam reiškia labai daug.

REKLAMA
REKLAMA

„Žmonių palaikymas man yra labai svarbus. Aš tai darau norėdamas linksminti žmones. Tai yra dėl mano sirgalių ir žmonių, kurie manimi tiki. Aš buvau neteisus, nuvyliau žmones ir tiek. Dabar aš esu kitoks, privalau kontroliuoti dalykus. Aš niekada to per savo karjerą nedariau. Žmonės, kurie manimi tikėjo ir palaikė, nusipelnė geresnio. Dabar įdėjau daug darbo ir esu į jį susitelkęs, todėl esu labai geros nuotaikos“, – pasakojo C. McGregoras.

A.Helwani pasiteiravo C. McGregoro ir apie jam mestus seksualinio priekabiavimo kaltinimus, apie kuriuos praėjusių metų spalį pranešė žymus „The New York Times“ dienraštis.

„Aš nieko apie tai negaliu pasakyti. Laikas. Kantrybė – tai įgūdis, kurį turime įvaldyti. Kantrybė yra vienas vertingiausių įgūdžių, kuriuos turi išlavinti žmogus. Aš labai sunkiai dėl to dirbu ir jaučiu, kad labai tobulėju. Laikas parodys. Kad ir dabar – aš esu susitelkęs į čempiono diržą, pozityvumą ir geras mintis. Žinoma, aš neigiu kaltinimus dėl seksualinio priekabiavimo. Rimtai. Laiko, duokite laiko. Jis viską atskleis. Tai tiek“.

REKLAMA
REKLAMA

C. McGregoras taip pat pateikė atsaką UFC pusvidutinio svorio kategorijos čempionui Kamaru Usmanui, kuris teigė, kad „jeigu airis nori baigti karjerą, tegu ateina su juo susikauti“.

„Kaip? Laikydamas mano suknistą koją? Nagi, žmogau. Tai nėra būdas kovoti. Aš parodysiu tau kaip reikia kautis. Žmonės žino, kas yra laužas, o kas – ne. Nors paskutinė kova tarp K. Usmano ir Colby Covingtono buvo gera, jie abu stovėjo ir turėjo gerų akimirkų“, – sakė C. McGregoras.

C. McGregoras pripažino, kad jis klausėsi senų vaizdo įrašų, kuriuose užfiksuotas jis pats.

„Aš sugrįžau ir klausiausi senojo savęs. Viskas buvo kitaip. Man tai labai padėjo. Galėjau sugrįžti ir pamatyti, kaip tada galvojau ir koks buvo mano mąstymas lyginant su dabartimi. Galėjau pasiimti tai, kas naudinga ir išmesti tai, kas nenaudinga. Žinote, Bruce‘o Lee citata. Štai ką aš padariau“, – kalbėjo C. McGregoras.

Airis galiausiai pasidžiaugė dabartiniais savo santykiais su pagrindiniu treneriu J. Kavanagh bei visa komanda.

„Santykiai yra nuostabūs. Mes labai daug kalbamės ir diskutuojame: apie treniruočių metodus, praktikas ir viską kitą. Šioje stovykloje bendravimas buvo puikus. Esu įsitikinęs, kad tai nebuvo paskutinė stovykla kartu. Ne tik su Johnu, su visais, kurie šį kartą buvo su manimi. Mes kur kas daugiau bendravome kaip komanda. Dabar mes esame vienas vienetas. Aš taip pat susigrąžinau savo bokso trenerį, nuvykau į savo senąją bokso salę, kur išmokau smūgiuoti. Tai buvo geras laikas sielai“, – pasakojo C. McGregoras.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų