Rašyti komentarą...
Pergalę lėmė šeštas žaidėjas , teisėjai. Negražiai dirbo savo darbą. Pati nekenčiamiausia krepšinio komanda tapo dar nekenčiamesnė. Situacija krepšinyje tampa panaši į Lietuvos futbolo situaciją.
Ne Rytas laimėjo, sitiems klounams, su Čiburaska laimėti pries stipresnes komandas be teisėju pagalbos nekaip,geda uz tokius teisėjus nežinia ka isdarineja,bjauru ziureti ne krepsinis o pornografija.
Įtemptos ir gražios rungtynės iki paskutinės minutės. Su pergale - Rytas!
Teisėjus,už tokį vadovavimą rungtynėmis, reikia nušalinti visam laikui.Arba leidi grūmtis,arba fiksuoji kiekvieną prisilietimą.Negali būti,truputį taip,kitą kėlinio dalį kitaip,nesugebi..nedirbk.
Apie kokia pagarba sau kalba Rytas? Su tokiu tempimu...tikrai neuzsitarnaus. Svelniai tariant šlykštu.
Vat nepagarba dar didesne tai tikrai turi.
NA VISVIEN RYTAS NE TAPS CEMPIONAIS SIAIS METAIS PRASTAI ZAIDZIA SI KARTA ZALGIRIS LAIMES NA PAMATYSIT
Nugalejo ne Lietuvos Rytas.Nugalejo teisejai,kurie net penkiolika kamuoliu padovanojo Rytui.Lietkabelis zaide pries septynius,o ne pries penkis.Geda.Kur ziuri krepsinio federacija. Nejaugi ir cia jau vadovauja pedofilu ir sudo partija.
@Buves krepsinio teisejas Vadovauja LKL ir Milasius prisiplakes, geda teisėjams jokios pagarbos
Lietkabelis 5iesrn žaidė prieš 6 lryto žaidėjus. Diedukai teisėjai neatsilaikė prieš moters grožį. Teisėjai .......t......,,
Rytas yra CASK garbėjai,kad puošiasi raudona apranga.
@Ar Sena armija, nekenčiama
@Amb prisijuostęs???
@Ar jei neturi ką komentuoti tai geriau patylėk...
Šlykštesnių rungtynių retai pasitaiko,bet kai žaidžia Rytas,dažnai reikalinga teisėjų pagalba,kai tik pamato,kad pralaimi,tai sukombinuoja techninę lygioje vietoje.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų