Sekmadienį baigiasi 2020/21 m. Eurolygos sezonas. Rungtynėse dėl trečiosios vietos pirmą kartą finaliniame ketverte dalyvavusi Milano „AX Armani“ ekipa 83:73 (20:23, 20:11, 20:23, 23:16) nugalėjo Maskvos CSKA ir džiaugėsi bronzos medaliais.

„AX Armani“ geriau pradėjo rungtynes ir pirmavo 5:0, o vėliau ir 10:5. Visgi tada CSKA spurtavo 13:4 ir perėmė iniciatyvą. Kėliniui artėjantį į pabaigą, po Riccardo Moraschini tritaškio, rezultatas buvo lygus, tačiau dar prieš pasibaigiant kėliniui maskviečiai suspėjo įgauti 3 taškų persvarą – 23:20.

Antrojo kėlinio viduryje rezultatas dar buvo lygus (27:27), tačiau tada penkių minučių atkarpą „AX Armani“ laimėjo 13:7 ir po 20 minučių italai pirmavo 40:34. Trečiame kėlinyje „AX Armani“ turėjo 6 taškų persvarą (46:40), bet atitolti jiems nepavyko ir likus žaisti 4 min. 32 sek. rezultatas vėl buvo lygus 49:49.

Visgi Italijos klubas neleido maskviečiams išsiveržti ir kelių taškų pranašumą išlaikė iki pat trečiojo kėlinio pabaigos. Ketvirtajame kėlinyje pavyko išlaikyti saugų pranašumą ir nužygiuoti iki pergalės.

Pusfinalyje CSKA 86:89 nusileido Stambulo „Anadolu Efes“, tuo tarpu „AX Armani“ 82:84 turėjo pripažinti Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamos „Barcelona“ komandos pranašumą.

CSKA: Tornikė Šengelija 18, Iffe Lundbergas 13, Johannesas Voigtmannas 12, Darrunas Hilliardas 9 taškai.

„AX Armani“: Vladimiras Micovas ir Sergio Rodriguezas po 14, Riccardo Moraschini, Michaelas Rollas ir Shavonas Shieldsas po 11 taškų.