Marius Grigonis sugrįžo į aikštelę po šešių savaičių pertraukos ir padėjo Maskvos CSKA (5/4) ekipai nutraukti slogią pralaimėjimų seriją. Rusijos klubas namie dramatiškai 74:73 (17:19, 22:19, 19:21, 16:14) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (6/3).

M. Grigonis pakilo nuo suolo ir per aikštėje praleistas kiek daugiau nei 15 minučių pelnė 10 taškų (1/4 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 7 naudingumo balus.

Tai buvo vos antrosios gynėjo rungtynės šiame Eurolygos sezone.

Nė vienai komandai viso mačo metu nepavyko susikurti apčiuopiamos persvaros – abiejų ekipų didžiausias pranašumas šiose rungtynėse siekė 5 taškus.

Iffe Lunbergas antroje ketvirto kėlinio pusėje tempė CSKA į priekį – pataikė du tritaškius, sudėtingą dvitaškį ir prasidėjus paskutinei mačo minutei Rusijos klubas buvo priekyje 74:72.

Tas pats I. Lundbergas bandė šį skirtumą padvigubinti, bet šį kartą dano dvitaškis tikslo nepasiekė. Kitoje aikštės pusėje CSKA užspaudė Derricką Williamsą prie galinės linijos, bet M. Grigonis prasižengė ten, kur to nereikėjo daryti – vis tik prie baudų metimo linijos stojęs amerikietis prametė pirmąjį metimą ir paliko CSKA klubui minimalų pranašumą, likus žaisti 17 sekundžių.

Tačiau CSKA išsimesdama kamuolį klydo – Keenanas Evansas pamušė kamuolį, o šis aikštę paliko nuo M. Grigonio.

Lemiamoje atakoje „Maccabi“ strigo ir sudėtingas D. Williamso metimas tikslo nepasiekė – CSKA triumfavo ir nutraukė nesėkmių seriją, kurios buvo nemačiuosi dvidešimt metų. Be trijų pralaimėjimų paeiliui Eurolygoje, buvo dukart suklupta ir VTB Vieningoje lygoje.

Šiame mače Maskvos ekipa vertėsi be dviejų pagrindinių centrų – Nikolos Milutinovo ir Johanneso Voigtmanno.

CSKA: I. Lundbergas 14, J. Bolomboy’us 12, M. Grigonis 10, A. Švedas 9.

„Maccabi“: D. Williamsas 20, A. Žižičius 16, S. Wilbekinas 9.