Marius Blaževičius: vieni žvejoja, kiti šaudo, lenktyniauja, o aš einu į sporto salę

„Prieš vienuolika metų sakiau, kad ją myliu, o dabar sakau, kad labai myliu. Jausmas tik stiprėja. Esame viską išgyvenę, bet esame kartu. Tai yra visko pagiringas – ne draugai, ne tikslai. Jeigu man reikia kažką įrodyti sporte aš sakau, kad man reikia tai įrodyti Ernestai“, - apie didžiausią savo vertybę kalbėjo prieš metus šalies kultūrizmo sceną sudrebinęs Marius Blaževičius.

Daugelis šypsojosi ir kandžiai replikavo, kai prieš metus trisdešimtmetis vyras atėjo registruotis į varžybas. „Į naujokus? Negali būti, kad jis stos su naujokais“, - tada niekas negalėjo patikėti, kad tai bus vyro debiutas kultūrizmo varžybose.

Karjeros kirtis

Puiki sportinė forma ir geri rezultatai varžybose nepraslydo pro antidopingo agentūros akis. M. Blaževičius atsisakė pateikti mėginio dopingo kontrolieriams. Sportininkas buvo diskvalifikuotas.

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Marius Blaževičius: vieni žvejoja, kiti šaudo, lenktyniauja, o aš einu į sporto salę

„Tai yra situacija, kurios daugelis sportininkų Lietuvoje nesupranta. Vieša paslaptis kultūrizme yra tai, kad prieš lipant į sceną tu turi duoti savo organizmui stimulą, kurios įprastai žmogus duoti negali. Prasideda stipresnių vaistų vartojimai, - kalbėjo M. Blaževičius. – Visi kalba „esu švarus“ iki tol, kol neateina laikas pasitikrinti. Mūsų sportas yra būtent toks – negali po metų žengti į sceną priaugęs dešimt kilogramų raumeninės masės“.

Pasak atleto, nėra prasmės kitiems įrodinėti, kad raumenys užaugo sunkaus darbo sporto salėje ir didelių pastangų dėka. „Visi tai supranta. Varžybų organizatoriai žino, kad kitaip niekas varžyboms nepasiruoš. Tačiau tuos sportininkus, kurie progresuoja, visada nori patikrinti ir nubausti, - šyptelėjo M. Blaževičius. – Toks jau mano sportas“.

Vienas kumštis

„Esu vienas iš tų žmonių, kurie nemėgsta pasiduoti. Kuo man yra sunkiau, tuo man yra parankiau. Iššūkiai mane motyvuoja judėti į priekį, - kalbėjo sportininkas. – Tikrai nebuvo nė minties, kad viskas tuo pasibaigė. Negalvojau, kad ši situacija viską sugriaus. Aš visada randu terpę, kurioje galiu progresuoti. Nesureikšminu situacijos, nes žinau, kad esu lygiai toks pats, kaip ir kiti šiame sporte“.

REKLAMA

Žodžius apie užsispyrimą galėtų patvirtinti atleto žmona Ernesta. Sportininkas džiaugiasi, kad ji puikiai supranta, kas yra pasiruošimas varžyboms. „Ji to nesuprato, kai aš pirmą kartą ruošiausi varžyboms, ji nežinojo, kodėl man yra sunku, kodėl nenoriu šalia savęs matyti saldumynų, - šypsojosi M. Blaževičius. – Tačiau ji viską suprato, kai įkalbėjau ją ruoštis pasirodymui. Dabar vienas kitą stumiame į priekį. Tai yra labai stiprus ryšys. Man nereikia jai nieko sakyti, užtenka pagalvoti ir ji tai perskaito. Šis junginys mus abu stumia į priekį nerealiai stipriai“.

Savaitgaliais sporte klube apsilanko ir gatvės šokius įsimylėjusi Mariaus ir Ernestos dukra. „Iš pradžių jai buvo sunku, tačiau įsivažiuoja. Esame kartu, o tai yra svarbiausia. Visada stengiuosi, kad būtume tarsi vienas kumštis“, - sakė M. Blaževičius.


Rašyti komentarą...
m
morta
2016-11-07 22:35:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
galejo pradet sportuot ir rimtesneje vietoje nei...
Atsakyti
-1

A
Atsakymas i :"Kodel?"
2016-11-08 21:39:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai pasieksi tiek kiek pasieke jis galesi reiks savo nuomone, jei zmogus patinka tai ka jis daro, tegu, gerbiu ji uz jo pasiekimus. :)
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų