Anglijos „Premier“ lygoje triuškinamą nesėkmę namuose patyrė „Manchester United“ komanda. Eriko ten Hago auklėtiniai savo namų tvirtovėje 0:3 nepasipriešino „Bournemouth“ atstovams.

„United“ nieko gero nežadėjo nesėkmingas rungtynių startas. Jau penktąją minutę praradus kamuolį netoli savo vartų jie leido atlikti pavojingą perdavimą į baudos aikštelę, kur Dominicas Solanke technišku smūgiu kulnu išvedė „Bournemouth“ į priekį.

Kol „Manchester United“ niekaip nepavyko išlyginti rezultato, „Bournemouth“ antrajame kėlinyje per penkių minučių atkarpą pelnė dar du įvarčius. Pasižymėjo Philipas Billingas ir Marcosas Senes, o abu įvarčiai buvo pelnyti galva.

Per pridėtą laiką „Bournemouth“ pelnė ir ketvirtąjį įvartį, bet jis buvo neįskaitytas po VAR peržiūros dėl žaidimo ranka.