0

Antradienį Anglijos "Premier" lygos mėgėjai išvydo Mančesterio miesto derbį.

Nukeltose XXVIII-ojo turo rungtynėse "Manchester United" ekipa namuose susitiko su "Manchester City" futbolininkais.

Jau pirmąją mačo minutę į priekį Manuelio Pellegrini vadovaujamą ekipą išvedė puolėjas Edinas Džeko.

Bosnis antrojo kėlinio pradžioje įmušė ir savo antrąjį įvartį. Puolėjas 56-ąją minutę padvigubino rezultatą.

Mačo pabaigoje tašką padėjo komandos lyderis Yaya Toure, į Davido De Gea vartus kamuolį pasiuntęs 90-ąją minutę.

Kitame susitikime pergalę tokiu pačiu rezultatu šventė ir Liverpulio "Everton" klubas.

Roberto Martinezo auklėtiniai po Rosso Barkley, Romelu Lukaku ir Leono Osmano įvarčių šventė pergalę prieš "Newcastle United" ekipą.

Taškus namuose prarado Londono "Arsenal" ekipa, sužaidusi lygiosiomis 2 - 2 su "Swansea City" futbolininkais.

Po Wilfriedo Bony įvarčio į varžovų vartus "kanonieriai" vijosi varžovus iki 73-ios minutės, kai rezultatą išlygino Lukaš Podolski, o jau kitos atakos metu pranašumą komandai suteikė Olivieris Giroud.

Visą komandos darbą niekais pavertė Mathieu Flamini, 90-ąją mačo minutę pasiuntęs kamuolį į savų vartų tinklą.