„Brighton“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose netikėtai 3:2 patiesė „Manchester City“ futbolininkus.

Ilkay‘us Gudoganas jau 2-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Man City“ šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Joao Cancelo 10-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Man City“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Riyadas Mahrezas 20-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir rezultatas išliko nepakitęs.

Philas Fodenas 48-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Leandro Trossardas 50-ąją minutę suklaidinęs net keletą varžovų pasiuntė kamuolį į vartus ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Adamas Websteris 72-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 2:2.

Danas Burnas 76-ąją minutę antruoju bandymu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą jau „Brighton“ naudai 3:2.