Vėlų šeštadienio  vakarą Ispanijoje buvo žaidžiamos dar vienos 7-ojo turo rungtynės. Madride susitiko „Real“ ir „Atletico“, tačiau per kovingas 90 minučių įvarčių pelnyti nepavyko niekam – susitikimas baigėsi 0:0.

Rungtynes aktyviau pradėjo gausiai sirgalių palaikomi šeimininkai – „Real“ futbolininkai. Jie sukūre pirmąsias progas pelnyti įvartį, tačiau „Atletico“ užtikrintai gynėsi.

Vėliau kelias progas pasižymėti turėjo ir svečių futbolininkai. A. Griezmannas įpusėjus pirmajam kėliniui buvo vos per metrą nuo įvarčio.

Antrajame kėlinyje vėl patraukliau atrodė „Real“, tačiau įmušti dvikovoje taip ir nepavyko niekam.

Po šio turo Ispanijoje pirmąją vietą dalinasi „Barcelona“ ir „Real“, trečioje įsitaisiusi „Sevilla“.