Iš Kauno „Žalgirio“ į rusų Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipą persikėlęs Mantas Kalnietis žiniasklaidai davė pirmąjį interviu. 26 metų 195 cm ūgio įžaidėjas iš karto nubrėžė ribą tarp sporto ir asmeninio gyvenimo: „Nemėgstu kalbėti apie asmeninį gyvenimą.“

„Galiu kalbėti apie krepšinį, tačiau nemėgstu, kai žurnalų puslapiuose pasakojama apie mano šeimą, žmoną ar dukrą“, - kalbėjo M. Kalnietis. – Ne itin dažnai bendrauju su savo sirgaliais „Facebook“ ar kituose socialiniuose tinkluose. Daugiau su draugais."

Krepšininkas pasakojo, kad „Žalgirio“ marškinėlius vilkėjo 7 metus, žaidė tik Kaune, todėl „legionieriaus duona“ bus nauja patirtis. „Tikiuosi augti čia kaip žaidėjas“, - sakė jis.

M. Kalnietis tvirtino, kad be krepšinio nemėgino jokio kito sporto – ekstremalus sportas draudžiamas, tai parašyta ir kontrakte. „Negalime net dviračiu važinėtis. Apie kokį ekstremalų sportą gali būti kalba“, - juokėsi jis.

„Dėl mano pavardės? Nežinau, ar žinote tokį televizijos serialą apie kalnietį Duncan MacLeodą. Mano pavardė reiškia „kalnų žmogus“. Lietuvoje net neturėjau pravardės, nes mano pavardė jau skamba kaip pravardė“, - pasakojo M. Kalnietis.

REKLAMA

Viešbutyje gyvenantis įžaidėjas teigė, kad viskas, ką spėjo pamatyti Krasnodare, jam patiko - gerai maitina, jokių problemų. „Čia būdamas jaučiu malonumą. Vienintelis mano noras, kaip galima greičiau išmokti suprasti ir kalbėti rusiškai, todėl kasdien klausiu jūsų po vieną žodį“, - juokdamasis kalbėjo M. Kalnietis.


Rašyti komentarą...
s
stepas
2012-10-11 10:23:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kalnai ,gal ismok pirmiau padoriai driblinguoti -kamuolys izaidejui neturetu but musinejamas iki pazastu-lengva ji ismusti ginanciajam . dar zioplu klaidu pas tave daug ,oi daug .
Atsakyti
0

R
Rasa
2012-10-11 11:07:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sėkmės Mantui!
Atsakyti
0

V
Vaikiss
2012-10-11 11:50:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vargsas su ruskiais tures zaist jau blogiau turbut nieko nebeatsitiks
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų