M.Jordano kirtis Kim Jong Unui: „spjovė“ į didžiausią Š.Korėjos lyderio svajonę

Prieš pora savaičių įvykęs istorinis JAV prezidento Donaldo Trumpo ir Šiaurės Korėjos lyderio Kim Jong Uno susitikimas pagaliau kiek sušvelnino šių dviejų valstybių santykius.

51

Dėl istorinio susitikimo buvo labai laimingas ir penkis kartus NBA čempionu tapęs Dennisas Rodmanas.

Amerikietis jau penkis metus reguliariai susitikinėja su Kim Jong Uno ir laiko jį artimu draugu.

(51 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pakvaišęs Rodmanas išgelbėjo pasaulį: kaip jam pavyko sutaikyti JAV ir Šiaurės Korėją?

Pirmojo jų susitikimo metu Š.Korėjos vadovas atskleidė esąs didelis krepšinio gerbėjas, o mėgstamiausiu savo žaidėju įvardijo Michaelį Jordaną.

D.Rodmanas kartu su šiuo legendiniu NBA krepšininku 1995-1998 m. gynė Čikago „Bulls“ garbę ir skynė vieną pergalę po kitos.

Neseniai „Kirmino“ pravardę turintis D.Rodmanas prisipažino, jog bandė suorganizuoti M.Jordano ir Kim Jong Uno susitikimą.

„Pagalvojau, kodėl man to pagaliau nepadarius. Ypač po to, kai ilgai lauktas D.Trumpo ir Kim Jong Uno susitikimas virto realybe. Deja, M.Jordanas nepritarė šiai idėjai. Jo tai nė kiek nesudomino ir man dėl to labai liūdna“, – JAV žiniasklaidai prisipažino D.Rodmanas.

Netrukus jis atskleidė, jog gavęs neigiamą atsakymą iš M.Jordano, jis tokiu pačiu klausimu kreipėsi ir į kitą „Bulls“ legendą Scottie Pippeną. Tačiau, pastarasis irgi kategoriškai atsisakė kartu su D.Rodmanu vykti pas Šiaurės Korėjos lyderį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų