Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp Madrido „Atletico“ ir „Real Sociedad“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Alexanderis Sorlothas 7-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Real Sociedad“ ekipą į priekį 1:0.

Alexanderis Isakas 48-ąją minutę nuostabiu baudos smūgiu padvigubino svečių ekipos pranašumą šiame susitikime 2:0.

Luisas Suarezas 61-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir sušvelnino rezultatą 1:2. Netrukus urugvajietis sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.