Miuncheno „Bayern“ nepasiduoda – Eurolygos ketvirtfinalio serijai persikėlus į namų areną 85:79 (23:9, 16:26, 25:16, 21:28) įveikė Milano „AX Armani“ ir sušvelnino rezulatą.

Dabar vokiečiai serijoje iki trijų pergalių atsilieka 1:2. Ketvirtosios rungtynės vėl vyks Miunchene, penktadienį.

Šiose rungtynėse vienas iš trijų teisėjų buvo lietuvis Gytis Vilius.

„Bayern“ puikiai pradėjo susitikimą – per paskutines keturias pirmo ketvirčio minutes pelnė 14 taškų, varžovams neleido pelnyti nė vieno ir atitrūko 23:9.

Antrame kėlinyje jau užsikūrė „AX Armani“ metikai – Shavonas Shieldsas smeigė du tritaškius iš eilės, Jeffas Brooksas pridėjo dar vieną ir italai net persvėrė rezultatą 33:32.

Vis tik vokiečiai susigrąžino persvarą, o itin galingai smogė po pertraukos – trečią ketvirtį atidarė spurtu 14:0 ir susikrovė rekordinę persvarą 53:35.

„AX Armani“ ketvirtą kėlinį pradėjo septyniais taškais be atsako ir pavojingai priartėjo iki 58:64, vis tik „Bayern“ greitai atsakė penkiais taškais ir susigrąžino dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki mačo pabaigos.

Nugalėtojų gretose spindėjo serbas Vladimiras Lučičius – 27 taškai (2/5 dvit., 4/5 trit., 11/12 baud.), 7 atkovoti kamuoliai ir 35 naudingumo balai.

31-erių puolėjas pagerino karjeros taškų rekordą Eurolygą ir pakartojo geriausią pasirodymą pagal naudingumo balus.

„Bayern“: V. Lučičius 22, P. Zipseris ir W. Baldwine’as po 11, J. Johnsonas ir Ž. Šiško po 9.

„AX Armani“: M. Delaney 18, Sh. Shieldsas ir S. Rodriguezas po 11, L. Datome ir K. Punteris po 8.