0

LKL „Žvaigždžių diena“ 2013: „Lietuviai“ sutriuškino „Time Team“ komandą, naudingiausi – broliai

(fotogalerija, krepšininkų komentarai)

Sekmadienį vykusią Lietuvos krepšinio lygos (LKL) „Visų žvaigždžių“ šventę Šiauliuose vainikavo „Oro karaliaus“ konkursas, kuriame triumfavo Kauno „LSU-Baltų“ atstovas Šarūnas Beniušis.

Kiekvienas krepšininkas savo vienam iš trijų bandymų turėjo 75 sekundes. „Šiaulių“ atstovas Lewisas Jacksonas pirmuoju ir antruoju bandymu gavo po 41 tašką, trečiasis buvo įspūdingiausias ir už jį komisija skyrė 49 taškus.

„Lietuvos ryto“ legionierius Nemanja Nedovičius su pirmuoju dėjimu surinko 40 taškų. Antrasis dėjimas niekaip nepasisekė ir tik paskutiniosiomis sekundėmis serbas užfiksavo dėjimą, kurį komisija įvertino 37 taškais. Paskutinis dėjimas N.Nedovičiaus buvo geriausias – 47 taškai.

Modestas Kumpys pirmuoju bandymu pademonstravo gražų dėjimą, kuris surinko 47 taškus. Antrasis nepasisekė, todėl į savo kraitį Palangos „Palangos Triobet“ atstovas įsidėjo 30 taškų. Paskutinysis bandymas buvo įvertintas 35 taškais.

Rimtai nusiteikęs ant parketo žengė Tony Bishopas. Pirmuoju dėjimu jis gavo 45 taškus, antrasis buvo vertas 37 taškų, o lemiamas dėjimas amerikiečiui nepavyko, todėl komisija jo nevertino.

Šarūnas Beniušis – mažiausiai žinomas „Oro karaliaus“ konkurso dalyvis. Kauno „LSU-Baltų“ atstovas pirmuosius du dėjimus (41 ir 36 taškai) atliko labai greitai ir lengvai, bet paskutinis, sudėtingiausias, ilgai nepavyko, bet galiausiai jį išpildė ir surinko maksimumą – 50 taškų.

„Pieno žvaigždžių“ aukštaūgis Yancy Gatesas turėjo sudėtingą užduotį – jam reikėjo dviejų labai gerų dėjimų. Pirmuoju bandymu amerikietis surinko 40 taškų, antruoju – 43. Prieš trečią bandymą Y.Gatesui buvo pasakyta, kad kelią į finalą jam atvertų dėjimas, vertas 48 taškų. 206 cm ūgio krepšininkas gavo reikiamą taškų skaičių.

Finalą Š.Beniušis pradėjo dėjimu, kuris gavo 44 taškus, o už antrąjį komisija skyrė beveik maksimumą – 49 taškus. Y.Gatesas už pirmąjį dėjimą gavo 45 taškus, o antrąjį, per kurį sukišo alkūnę į krepšį, gavo 46 taškus, tad pergalė konkurse atiteko Š.Beniušiui.

„Lietuvių“ ir „Time Team“ rungtynės

Rungtynių pradžioje „Lietuviai“ triuškino priešininkus (18:5), tačiau šie atsitiesė ir po dviejų T.Hugheso tritaškių gerokai sušvelnino atsilikimą (21:27). Komandos nepersistengė gynyboje ir „Lietuviai“ pirmąjį ketvirtį laimėjo 37:28. Antrajame kėlinyje rungtynės buvo sustabdytos. Žinoma, juokais. Krepšininkams kovojant aikštėje, maža mergaitė atėjo į aikštę K.Lavrinovičiaus autografo. Antrojo ketvirčio viduryje buvo užfiksuota pirmoji pražanga – Y.Gatesą suklaidino K.Lavrinovičius. Įsibėgėję „Lietuviai“ ėmė triuškinti varžovus ir po dviejų kėlinių pirmavo 70:47.

Po pertraukos aikštėje su „Lietuvių“ apranga aikštėje pasirodė Donatas Montvydas.

Atlikėjas į žaidimą įsijungė sėkmingai – per pusę kėlinio pelnė 6 taškus, pademonstravęs aštrų prasiveržimą ir atletiškumą. Prieš ketvirtą kėlinį „Lietuvių“ pranašumas nekėlė abejonių – 105:80. Likus 7 min. iki mačo pabaigos K.Lavrinovičius smeigė tritaškį ir aukštai iškeltomis rankomis triumfuodamas grįžo prie savo krepšio – jis įkalė paskutinį vinį į legionierių karstą (110:82). Kėlinuko viduryje J.Plaza buvo nubaustas technine pražanga. Į aikštę mesti baudų įžengęs V.Šeškus realizavo vieną metimą. Baigiantis rungtynėms aikštėje padaugėjo žaidėjų. „Lietuvių“ ir „Time Team“ aikštėje buvo net 14. „Lietuviai“ lengvai triumfavo – 140:113.

„Lietuviai“: *Renaldas Seibutis („Lietuvos rytas“), *Gytis Sirutavičius („Pieno žvaigždės“), *Mindaugas Kuzminskas („Žalgiris“), *Mindaugas Katelynas („Lietuvos rytas“), *Darjušas Lavrinovičius („Žalgiris“), Gintaras Kadžiulis („Prienai“), Gediminas Orelikas („Prienai“), Aurimas Kieža („Šiauliai“), Deividas Gailius („Neptūnas“), Arnas Butkevičius („Lietkabelis“), Aivaras Kiaušas („Sakalai“), Kšištofas Lavrinovičius („Žalgiris“).

„Time Team“: *Oliveris Lafayette'as („Žalgiris“) *Marko Popovičius („Žalgiris“), *Chase'as Simonas („Šiauliai“), *Mario Delašas („Žalgiris“), *Jeffas Foote'as („Žalgiris“), Nemanja Nedovičius („Lietuvos rytas“), Darrickas Leonardas („Juventus“), Trevonas Hughesas („Pieno žvaigždės“), Yancy Gatesas („Pieno žvaigždės“), Tony Bishopas („Nevėžis“), Davidas McClure'as („Neptūnas“), Tomislavas Zubčičius („Lietuvos rytas“).