Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Lietuva visada esate stipriausi As gyvenu Italijoje daug metu bet Lietuva mano kraujas Saunuoliai lietuviai
Kai siunta putininiai,iš visur išpirdolinti,iš pavydo drabstosi purvais,o ,
Sunku suprasti kas rašo komentarus lyg emigrantai bandantis lietuviškai išmokti keletas gal dar nuo naujų neissipagirioje ,kitą pusę tarsi nuo kristalų užsinese vienu žodžiu bardakas
@Tucan kai rašai su gramatinėmis ir skyrybos klaidomis.
@Tucan Ryto sirgaliai,nes jų žaidėjai po LKL visi susirgo.
@Tai Vel kazkoks j0banas kavenskas, kai vilnieciai, tai ir Ryta aisku palaiko, ir Zalgiri net, kai Eurolyga kokia, o kai tik kavenskas dalbaj0bas, tai iskarto reikia aps1kti Ryta, pradeti visada aps1kineti, nors rinktinej visi turim buti kaip kumstis
Užtikrintu žaidimu nušluostė nosis runkelių "ekspertams". Taip pat vatnykams ir vatnykų subinlaižiams, kurie nuolat veidmaiškai bliauna, kad sporte neturi būti politikos.
Užknisot su savo krepšiniu, visi sirgaliai psichiniai ligoniai(sirgaliai nuo žodžio sirgti) Kai niekur netinki, tai tampi sirgalium arba mentu.
užsiknisk ir nekomanduok,per skystos bla
užsiknisk ir nekomanduok,per skystos bla
@Joo kai niekur netinki,tampi putininiu,nes niekas su tavim nebendrauja
@Joo Sirgalium siaip galima buti kai ir kazkur tinki :D cia kaip hobis gali buti. Kai vatinis, tai deb1las
su pergaie,saunuoliai vyrai,kovokit ir laimekit paskutines rungtynes,sekmes
Urugvajus nukalė brazilus copa amerikos taurėje.
čia tiek dūchų komentuoja net baisu kiek silpnapročių egzistuoja
Premijiere ten bus?!
@Kirmėlė svarbu,nebus kaputlerio ir jo šaikos,nes išpirdolinti iš visur
Už pedofilus blogiau tik judai troliai nekenčiantys šalies, kurioje gyvena...

Skaitomiausios naujienos




Į viršų