Puikus Europos orientavimosi sporto kalnų dviračiais startas Lietuvos rinktinei! Ketvirtadienį Lenkijoje prasidėjusiose varžybose mūsų šalies sportininkai varžėsi sprinto trasoje bei iškovojo net 3 sidabro medalius.

Moterų elito grupėje puikų rezultatą pademonstravo viena tituluočiausių Lietuvos orientacininkių, Gabrielė Andrašiūnienė, kuri 5.9 km trasą su 19 kontrolinių punktų įveikė per 24 min. 51 sek. bei iškovojo antrąją vietą. Nugalėtoja tapusiai Danijos sportininkei Nikolinei Splittorff Gabrielė nusileido tik 39 sek.

Vyrų elito grupėje nustebino Ignas Ambrazas, kuris 6.6 km trasą su 20 kontrolinių punktų įveikė per 23 min. 21 sek. bei taip pat iškovojo antrąją vietą. Nugalėtoju tapo Suomijos sportininkas Samuelis Pokala, kuris Igną aplenkė 30 sek.

Jaunoji Lietuvos sportininkė Irmantė Aleliūnaitė pakartojo savo vyresnių kolegų sėkmę bei iškovojo sidabro medalį jaunių merginų grupėje.