Lietuvos U20 vaikinų rinktinei patekus į Europos čempionato finalą, lemiamą dvikovą sekmadienio vakare tiesiogiai transliuos TV6 kanalas, TV3 Play ir tv3.lt

Mindaugo Noreikos auklėtiniai vakar po labai atkaklios kovos rezultatu 67:63 (15:17, 13:18, 24:14, 15:14).nugalėjo gausiai palaikomus turnyro šeimininkus ir pateko į finalą.

Pirmoji rungtynių pusė buvo itin atkakli – po pirmojo kėlinio lietuviai atsiliko 15:17, o antrajame rezultatas išliko apylygis iki paskutiniųjų minučių, per kurias Juodkalnijos krepšininkai susikrovė 7 taškų persvarą – į pertrauką Lietuvos atstovai išėjo nusileisdami 28:35.

Po pertraukos sėkmingiau startavo šeimininkai, išauginę persvarą iki dviženklės. Tačiau tuomet lietuviai ėmė vytis priešininkus, juos pralenkė ir prieš lemiamas dešimt minučių jau pirmavo 52:49. Paskutinysis ketvirtis klostėsi pagal dramatišką scenarijų – Jokūbo Rubino dvitaškis likus 40 sekundžių leido lietuviams turėti 2 taškų persvarą – 65:63. Galiausiai Manto Rubštavičiaus baudų metimai įtvirtino mūsiškių pergalę – 67:63.

Šiandien finale lietuvių laukia Ispanijos rinktinė, pusfinalyje nugalėjusi čempionų vardus gynusius Izraelio krepšininkus. Su Ispanijos bendraamžiais mūsiškiai šiame čempionate jau žaidė. Pirmąją turnyro dieną lietuviai jiems nusileido 65:75.

Nepaisant to, kokios spalvos apdovanojimus parsiveš lietuviai, tai bus pirmasis medalis vaikinų jaunimo čempionatuose nuo pat 2017-ųjų, kuomet bronza U18 čempionate pasidabino 1999 metų kartos rinktinė.

Finalinės dvikovos pradžia 21:30 val.

vienintelė televizija,kuri atsižvelgė į žiūrovų pageidavimus TV-3 trancliuot u-20 europos čempionato finalo,kitoms televizijoms svarbiausia skleist karo propogandą,bėgių ardymą ,užsienio reikalų anūko kliedesių trancliavimu,kada baigsit tą hakolų benefisą? kas ketvirtas hakolas jau pabėgo ir tėvynę "myli" iš toli,matom kokie jie mylėtojai...